Dua Lipa i Elton John zapowiadają wspólny utwór “Cold Heart”


12 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Dua Lipa połączyła siły z Eltonem Johnem, czego efektem jest nowy singiel Cold Heart. Utwór będzie miał swoją premierę już jutro.

Dua Lipa i Elton John wcześniej połączyli siły w marcu podczas corocznej imprezy przedoscarowej AIDS Foundation Academy Award Party, podczas której wykonywali swoje piosenki, w tym Bennie and the Jets i Love Again. Z kolei w listopadzie ubiegłego roku Elton John wystąpił w transmisji na żywo „Studio 2054” Dua Lipy. Był to koncert online, podczas którego artystka w towarzystwie gości, promowała swój ostatni album studyjny Future Nostalgia.

Dua Lipa i Elton John zapowiadają wspólny utwór Cold Heart

Wczoraj w mediach społecznościowych artyści podzielili się informacją, że w najbliższy piątek, 13 sierpnia swoją premierę będzie miał ich wspólny singiel Cold Heart.

Jestem tak podekscytowany, że w końcu mogę wam wszystkim powiedzieć, że mój nowy singiel z Dua Lipą „Cold Heart (PNAU Remix)” ukaże się w ten piątek!

Dua, uwielbiam cię, a robienie tego razem było niesamowitym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to usłyszycie!

napisał na swoim Instagramie Elton John

Przeczytaj: BTS w wykonaniu Eltona Johna. „Permission to Dance” już nigdy nie zabrzmi tak samo

W teaserze słyszymy, jak Dua Lipa śpiewa słowa z legendarnego przeboju angielskiego muzyka Rocket Man.

And I think it’s gonna be a long, long time
‘Til touchdown brings me ’round again to find

Z kolei Elton John wykorzystał tekst ze swojego utworu Sacrifice.

Cold, cold heart.
Hard done by you.
Some things looking better baby.
Just passin’ through,

Sprawdź także: Dua Lipa prezentuje najbardziej roztańczony western w historii


Cold Heart Dua Lipy i Eltona Johna już dostępne

Cold Heart w remiksie tria PNAU łączy dobrze znane już utwory Kiss The Bride z 1983, Rocketman z 1972, Where’s the Shoorach z 1976 i wreszcie Sacrifice z 1989. 

Ostatnie 18 miesięcy było naprawdę ciężkie, ale życie bez trasy pozwoliło mi na powrót do korzeni, kiedy byłem muzykiem sesyjnym i współpracowałem z wieloma wspaniałymi artystami. Spędziłem sporo czasu z Duą, co prawda zdalnie, ale i tak było niesamowicie. Dała mi mnóstwo energii. To wspaniała artystka i osoba, wręcz kipi kreatywnymi pomysłami. Moc, którą wniosła do „Cold Heart”, po prostu zmiotła mnie.

Elton John

Odkąd „spotkaliśmy się” w internecie, od razu złapaliśmy wspólny język. Elton to jedna z moich największych inspiracji. Do tego ma niesamowicie sprośny humor, co razem daje cudowne połączenie. Współpraca z nim była prawdziwym zaszczytem. Zwłaszcza, że w „Cold Heart” słyszymy jedne z moich ulubionych utworów z jego katalogu. Jestem szczęśliwa, że mogę być częścią tak wyjątkowego i radosnego doświadczenia. Nie mogę się doczekać, aż utwór będzie rozgrywany wszędzie.

Dua Lipa

Przygotowanie gruntu dla dwóch najwspanialszych wykonawców na świecie, sir Eltona Johna i Duy Lipy, było nie lada wyzwaniem. Musieliśmy wejść naprawdę głęboko, zaprosić ich do swojego świata, czyli ciemnego klubu przepełnionego psychodelicznymi laserami. Takiego, w którym wszyscy możemy spotkać się bez obaw na parkiecie, zapomnieć o troskach i zatracić się w uzdrawiającej mocy muzyki i miłości.

PNAU

Do singla powstał teledysk w reżyserii pochodzącego z Hamburga Ramana Djafariego (premiera w piątek 13 sierpnia o 14:00 czasu polskiego).

Dua Lipa połączyła siły z Eltonem Johnem, czego efektem jest nowy singiel Cold Heart. Utwór będzie miał swoją premierę już jutro. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dua Lipa i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →