Facebook/Elton John

BTS w wykonaniu Eltona Johna.Permission to Dance” już nigdy nie zabrzmi tak samo


09 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Kto by się spodziewał? Sir Elton John zaśpiewał najnowszy hit koreańskiego boysbandu BTS. Koniecznie posłuchajcie Permission to Dance w wykonaniu brytyjskiego artysty. Czy ten cover to zwiastun przyszłej współpracy?

BTS taśmowo produkuje letnie hity

Koreański boysband ostatnio wytoczył ciężką artylerię i zalał swych fanów kontentem, którego ci zdecydowanie potrzebowali. Dwa najnowsze, anglojęzyczne single zespołu zbiły bardzo dobre wyniki oraz spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony ARMY’s. Butter miało swoje pięć minut sławy, natomiast teraz na świeczniku znajduje się Permission to Dance – numer napisany przez Eda SheeranaSteve’a Maca, Jennę Andrews i Johnny’ego McDaida ze Snow Patrol. Warto tu nadmienić o fenomenalnych liczbach, jakie wykręcił ów utwór – 12 milionów w ciągu godziny od dodania teledysku, zaś obecnie – ponad 245 milionów w miesiąc premiery.

Permission to Dance spodobało się nie tylko fanom BTS, ale również zyskało poklask wśród innych artystów. Sam sir Elton John udostępnił na swoim Twitterze swoje wykonanie letniego hitu k-popowej grupy.

BTS (방탄소년단) – Permission to Dance Official MV

Elton John coveruje BTS

Nie będę ukrywać, że ten miks to muzyczne kombo, jakiego nigdy w życiu bym się nie spodziewała. Brzmi to jak templatka z mema: mówili, żeby nie łączyć X i Y, ale ja to połączyłem.

Czy to było ustawione? Ciężko stwierdzić, aczkolwiek sir Elton John wykonał bardzo sympatyczny ruch, dogrywając się do Permission to Dance. Został niejako wywołany do tablicy, więc to tym bardziej miły gest, odpowiedzieć na aluzyjne zaproszenie koreańskiego zespołu. W tekście przeboju BTS pojawia się linijka When it all seems like it’s wrong
Just sing along to Elton John
i właśnie ten fragment w wykonaniu RM-a wylądował na Twitterze. Raper dosłownie robi tam miejsce dla brytyjskiego wokalisty, który ledwie parę godzin później udostępnił kontynuację piosenki w swojej interpretacji.

Jak sądzicie, czy to nadzwyczajne połączenie zwiastuje nowe, pełnowymiarowe kolabo?

Kto by się spodziewał? Sir Elton John zaśpiewał najnowszy hit koreańskiego boysbandu BTS. Koniecznie posłuchajcie Permission to Dance w wykonaniu brytyjskiego artysty. Czy ten cover to zwiastun przyszłej współpracy? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →