Elton John i Chad Smith zagrają na albumie Miley Cyrus z coverami zespołu Metallica


08 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Miley Cyrus zdradziła nieco szczegółów dotyczących jej nadchodzącego albumu, zawierającego covery utworów zespołu Metallica.

Miley Cyrus nagrywa album z coverami utworów Metalliki

Pierwsze wzmianki o tym, że Miley Cyrus nagra album z coverami Metalliki pojawiły się już w październiku minionego roku, czyli jeszcze przed premierą jej najnowszego albumu Plastic Hearts. Amerykańska gwiazda zdradziła wtedy swoje plany w wywiadzie z magazynem Interview.

Miley Cyrus
Miley Cyrus

Miley Cyrus i jej rock’and’rollowa dusza

Po tym, jak artystka zagrała flagowy przebój legendy muzyki metalowej – Nothing Else Matters podczas festiwalu Glastonbury w 2019 roku, w zeszłym roku bezbłędnie zinterpretowała utwór Zombie zespołu The Cranberries, Heart of Glass Blondie, czy Doll Parts Hole, a na jej najnowszym albumie pojawiły się takie ikony sceny rockowej jak Billy Idol, Joan Jett i Stevie Nicks – ten zwrot Miley w stronę muzyki gitarowej wcale nie dziwi. Zresztą rock’and’roll nigdy nie był jej obcy.

Miley Cyrus – Zombie, posłuchaj coveru

Elton John, Chad Smith i inne gwiazdy na nowym albumie Miley Cyrus

W ostatnim wywiadzie dla radia Capital FM, Cyrus zdradziła, że na albumie z coverami zespołu Metallica usłyszymy takie postaci jak Elton John, perkusista Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, klasyczny wiolonczelista Yo-Yo Ma i wiele innych gwiazd. Sir Elton ma uświetnić wspomniane Nothing Else Matters swoim pianinem.

Nie znamy jeszcze daty premiery, tytułu ani traclisty nowego albumu Miley Cyrus, ale zdaje się, że szykuje nam się wydawnictwo nagrane przez zespół składający się z prawdziwej artystycznej śmietanki, z samą Miley na czele. Z pewnością jest na co czekać!

Miley Cyrus
Miley Cyrus

Miley Cyrus zdradziła nieco szczegółów dotyczących jej nadchodzącego albumu, zawierającego covery utworów zespołu Metallica. Miley Cyrus nagrywa album z coverami utworów Metalliki Pierwsze wzmianki o tym, że Miley Cyrus nagra album z coverami Metalliki pojawiły się już w październiku minionego roku, czyli jeszcze przed premierą jej najnowszego albumu Plastic Hearts. Amerykańska gwiazda zdradziła wtedy swoje […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →