Organizatorzy Glastonbury stworzyli playlisty z artystami, którzy mieli wystąpić na tegorocznej edycji


25 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Tegoroczna edycja jednego z największych festiwali muzycznych na świecie, Glastonbury, została odwołana. Na pocieszenie organizatorzy stworzyli playlisty z utworami artystów, którzy mieli tam wystąpić, z podziałem na sceny.

Glastonbury, to odbywający się od 1970 roku brytyjski festiwal muzyczny. Co roku w czerwcu na teren imprezy zjeżdżają się tysiące fanów muzyki, aby zobaczyć koncerty najpopularniejszych artystów.

Glastonbury 2020 odwołane

Tegoroczna edycja miała być wyjątkowa, ponieważ byłaby to jubileuszowa, 50. odsłona festiwalu. Niestety, ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię, organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu wydarzenia.

Wśród artystów, którzy zostali ogłoszeni przed decyzją o odwołaniu znaleźli się m.in.: Kendrick Lamar, Paul McCartney, Taylor Swift, Diana Ross, Anderson .Paak, Banks, Camila Cabello, Caribou, Celeste, Charli XCX, Dua Lipa, Editors, Fatboy Slim, FKA Twigs, Lana Del Rey, Metronomy, Sam Fender, Sinead O’Connor, Skuns Anansie, Thom Yorke czy Tones and I.

Sprawdźcie playlisty z utworami artystów, którzy mieli wystąpić na Glastonbury 2020

Kilka dni temu, na Spotify pojawiły się playlisty stworzone przez Glastonbury. Znalazły się na nich utwory artystów, którzy mieli wystąpić podczas tegorocznej edycji. Nie są one jednak zebrane razem, tylko podzielone na poszczególne sceny. Do tej pory powstały playlisty z The Park (m.in. Caribou, Sampa The Great, The Avalanches), John Peel (m.in. Aitch, Burna Boy, Charli XCX, FKA Twigs) oraz West Holts (m.in. Danny Brown, Thom Yorke, Kelis, TLC).

Sprawdźcie, pod którą sceną spędzilibyście najwięcej czasu:

The Park Stage – Glastonbury 2020

John Peel Stage – Glastonbury 2020

West Holts – Glastonbury 2020

Tegoroczna edycja jednego z największych festiwali muzycznych na świecie, Glastonbury, została odwołana. Na pocieszenie organizatorzy stworzyli playlisty z utworami artystów, którzy mieli tam wystąpić, z podziałem na sceny. Glastonbury, to odbywający się od 1970 roku brytyjski festiwal muzyczny. Co roku w czerwcu na teren imprezy zjeżdżają się tysiące fanów muzyki, aby zobaczyć koncerty najpopularniejszych artystów. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.