Charli XCX zapowiada nową płytę, która powstanie w całości w jej domu


08 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Charli XCX, chcąc w produktywny sposób spędzić czas w izolacji, zapowiedziała właśnie nową płytę o roboczym tytule How I'm Feeling Now.

Charli XCX to brytyjska wokalistka i autorka tekstów, która popularność zdobyła w 2013 roku za sprawą współpracy ze szwedzkim duetem Icona Pop. Ich wspólny utwór I Love It okazał się ogromnym przebojem, osiągając status podwójnej platyny.

Icona Pop – I Love It (feat. Charli XCX)

Później było już tylko lepiej i każdy kolejny utwór szturmem podbijał listy przebojów. Do najpopularniejszych kawałków Charli XCX można zaliczyć chociażby Break The Rules, Boom Clap, który został wykorzystany w soundtracku do filmu Gwiazd naszych wina oraz Boys, który doczekał się klipu, w którym wystąpiła prawdziwa plejada męskich gwiazd muzyki.

Charli XCX – Boys

Charli XCX podczas kwarantanny stworzy nowy album, premiera 15 maja

Ostatni album od Charli XCXCharli ukazał się we wrześniu 2019 roku, a już niebawem możemy spodziewać się kolejnego wydawnictwa od Brytyjki. Artystka za pośrednictwem swoich social mediów zapowiedziała, że wykorzysta czas izolacji na stworzenie kolejnej płyty, która ukaże się już niebawem.

Album o roboczym tytule How I’m Feeling Now ujrzy światło dzienne już 15 maja. Jak zapowiada artystka, teksty, teledyski i oprawę artystyczną stworzy samodzielnie, a procesem twórczym będzie dzieliła się i konsultowała z fanami.

Płycie przyświeca idea „zrób to sam”. Skorzystam wyłącznie z tego, co mam pod ręką w domu, a bieżące prace nad materiałami graficznymi, filmami i wszystkim innym będę konsultować online. To mój najbardziej otwarty na współpracę album, ponieważ chcę dzielić proces jego powstawania z wami wszystkimi.

Pojawił się już pierwszy singiel który znajdzie się na płycie. Posłuchajcie utworu Forever:

Charli XCX – Forever


[Aktualizacja] Nowy album Charli XCX – How I’m Feeling Now już dostępny

Płyta jest już dostępna w serwisach streamingowych. Posłuchajcie:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.