fot. Official Charts Company

Pamiętacie “I Love It”? Kawałek skończył 10 lat. Autorki z tej okazji wypuściły remix


03 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

“Jesteśmy bardzo dumne z tego, co udało nam się osiągnąć za sprawą tej piosenki na przestrzeni ostatnich 10 lat” – skomentowały Charli XCX i szwedzki duet Icona Pop w informacji prasowej.

Icona Pop – I Love It (feat. Charli XCX) [I don’t care 2022 Re-Edit]

I Love It Remix – backround kawałka

Mija już 10 lat odkąd Charli XCX i Icona Pop podbiły parkiety na całym świecie trackiem I Love It. Teraz celebrują jubileusz specjalnym remixem stworzonym przy współpracy ze szwedzkimi producentami Osrin oraz Ellis.

Jesteśmy bardzo dumne z tego, co udało nam się osiągnąć za sprawą tej piosenki na przestrzeni ostatnich 10 lat. Zawsze bardzo trudno jest pobić pierwotną wersję, ale chciałyśmy nadać temu utworowi świeże spojrzenie z naszymi ulubionymi nowymi producentami i stworzyć prawdziwe doświadczenie Icona Pop w 2022.

I Love It swoją premierę ujrzało 14 czerwca 2012. Spędziło aż dwa tygodnie na 1. miejscu zestawienia Hot Dance/Electronic Songs magazynu Billboard.

Ostatnie ruchy Charli XCX

Brytyjska piosenkarka niedawno teasowała w sieci wydanie nowego kawałka. Ma to być utwór o tytule Hot In It i wiele wskazuje na to, że współpracował z nią przy jego produkcji holenderski DJ i producent Tiësto. Artystka udostępniła na swoim TikToku krótkie nagranie przedstawiające ją samą tańczącą do nowej piosenki. I’m gon’ be rockin’ it, droppin’ it/ Shake my ass, I’m stopping it/ I look hot in it, hot in it/ I look hot in it – śpiewała w refrenie.

Jej dotychczasową dyskografię zamyka wydany 18 marca album Crash. Krótko po premierze krążka artystka udostępniła wersję deluxe.

Crash – tracklista

 1. Crash
 2. New Shapes (feat. Christine and the Queens and Caroline Polachek)
 3. Good Ones
 4. Constant Repeat
 5. Beg for You (feat. Rina Sawayama)
 6. Move Me
 7. Baby
 8. Lighting
 9. Every Rule
 10. Yuck
 11. Used to Know Me
 12. Twice
Charli XCX – Crash
Charli XCX – Crash, okładka albumu

Crash – odsłuch albumu

“Jesteśmy bardzo dumne z tego, co udało nam się osiągnąć za sprawą tej piosenki na przestrzeni ostatnich 10 lat” – skomentowały Charli XCX i szwedzki duet Icona Pop w informacji prasowej. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →