Taylor Swift odwołała koncert na Open’er Festival 2020. Co dalej z imprezą?


21 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Nawet jeśli Open’er Festival jakimś cudem się w tym roku odbędzie, to wiemy już, że zagra bez jednej ze swoich największych i najbardziej wyczekiwanych przez polskich fanów headlinerek – Taylor Swift.

Reklama

Open’er Festival 2020 bez Taylor Swift

Amerykańska wokalistka kilka dni temu odwołała wszystkie swoje koncerty, które miała zagrać w tym roku. Wśród nich znalazł się również występ w ramach Open’er Festival 2020. 3 lipca nie zobaczymy zatem Taylor Swift na scenie Main Stage, postawionej w samym centrum lotniska w Kossakowie.

Bardzo mi przykro, że nie będę mogła zobaczyć się z Wami w tym roku na koncertach. Wiem jednak, że to słuszna decyzja. Proszę, dbajcie o siebie i zachowajcie środki bezpieczeństwa. Zobaczymy się na koncertach tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, ale w tej chwili najważniejsze jest zastosowanie się do kwarantanny. Dla dobra nas wszystkich.

Taylor Swift Open'er Festival

Koncert podczas tegorocznego Open’er Festival miał być pierwszym występem amerykańskiej piosenkarki przed polską publicznością, dlatego był tak wyjątkowo wyczekiwany. Niestety fani będą musieli poczekać na niego jeszcze dłużej.

Czy Open’er Festival 2020 się odbędzie?

W obecnej sytuacji nasuwa się również pytanie – co dalej z Open’er Festival? Podobny przypadek miał bowiem miejsce przy okazji innego festiwalu organizowanego przez agencję Alter Art.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że główne gwiazdy Orange Warsaw Festival (między innymi BROCKHAMPTON oraz Camila Cabello) odwołały swoje letnie trasy, w tym występy na warszawskim, czerwcowym festiwalu. Organizatorzy mimo to, długo milczeli i nie informowali swoich fanów o dalszych losach imprezy.

Po kilku tygodniach otrzymaliśmy jednak oficjalną informację, że Orange Warsaw Festival nie odbędzie się w tym roku, a większość obecnego line-upu organizatorzy postarają się przenieść na przyszłoroczną edycję. W związku z tym, wiemy już, że w 2021 roku na Orange Warsaw Festival zagra właśnie BROCKHAMPTON.

Open’er Festival 2020 odwołany?

Czy podobny los czeka Open’er Festival? Czy za kilka dni, podobnie jak w przypadku Orange Warsaw Festival, dowiemy się, że największa impreza muzyczna w Polsce została w tym roku odwołana? Niestety, ale nad Open’erem wiszą naprawdę ciemne chmury i coraz więcej czynników wskazuje na to, że w tym roku nie będziemy się bawić pod scenami na lotnisku w Kossakowie.

Odwoływanie takich imprez jak Glastonbury, Audioriver czy Roskilde Festival oraz przedłużenie zakazu organizowania imprez masowych do końca sierpnia między innymi przez naszych zachodnich sąsiadów, nie wróży nic dobrego dla Open’era i wszystkich polskich festiwali. Nie dzielmy jednak skóry na niedźwiedziu. Bądźmy dobrej myśli i poczekajmy na oficjalne oświadczenie organizatorów imprezy.

Zobacz także: Fotorelacja z Open’er Festival 2019

Open'er Festival 2019, fot. Alicja Nowicka

Polska branża kulturalno-rozrywkowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

Nawet jeśli Open’er Festival jakimś cudem się w tym roku odbędzie, to wiemy już, że zagra bez jednej ze swoich największych i najbardziej wyczekiwanych przez polskich fanów headlinerek – Taylor Swift. Open’er Festival 2020 bez Taylor Swift Amerykańska wokalistka kilka dni temu odwołała wszystkie swoje koncerty, które miała zagrać w tym roku. Wśród nich znalazł […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.