Glastonbury jednak się odbędzie. Organizatorzy zapraszają na globalny livestream

Podziel się newsem:

Po odwołaniu festiwalu drugi rok z rzędu, organizatorzy brytyjskiego Glastonbury postanowili zorganizować globalną transmisję na żywo. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Coldplay, Idles, Jorja Smith i inni zagrają podczas livestreamu Glastonbury

Jakiś czas temu twórcy jednego z największych festiwalu muzycznych na świecie – Glastonbury, poinformowali, że tegoroczna edycja nie dojdzie do skutku. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów muzycznych wrażeń. Właśnie ogłoszono globalny, biletowany livestream, prosto z Worthy Farm, gdzie zwykle odbywa się Glastonbury. W sobotę 22 maja, w miejscach takich jak Pyramid Field i Stone Circle zagrają: Coldplay, Damon Albarn, HAIM, IDLES, Jorja Smith, Kano, Michael Kiwanuka, Wolf Alice, DJ Honey Dijon oraz goście specjalni.

Po dwóch odwołaniach Glastonbury, z wielką przyjemnością ogłaszamy naszą pierwszą internetową transmisję na żywo, która będzie prezentować występy muzyczne na żywo w Worthy Farm w miejscach takich jak Pyramid Field i po raz pierwszy w Stone Circle. Podczas wydarzenia usłyszymy obsadę artystów i wykonawców, którzy udzielili nam ogromnego wsparcia, wyrażając zgodę na udział w tym wydarzeniu, pokazując Worthy Farm taką, jakiej nigdy nie widzieliście. Będzie też kilka bardzo specjalnych występów gościnnych. Mamy nadzieję, że przyniesie to trochę Glastonbury do waszych domów i że przez tą jedną noc ludzie z całego świata będą mogli dołączyć do nas w tej wspólnej podróży po farmie!

Emily Eavis, współorganizatorka Glastonbury

Transmisja nakręcona przez uznanego, nominowanego do nagrody Grammy reżysera Paula Dugdale’a, realizowana będzie na styl produkcji filmowej i zabierze widzów w podróż po Glastonbury, które każdego czerwca odwiedza ponad 200 000 widzów.

Wydarzenie online będzie transmitowane w całości w czterech oddzielnych strefach czasowych. Bilety są już dostępne w sprzedaży pod tym linkiem.

Do kupienia będzie również limitowana edycja plakatu, z której dochód zostanie przekazany Stagehand – funduszowi wsparcia produkcji wydarzeń, który pomaga niedofinansowanym przez rząd członkom ekip technicznych w czasach pandemii.

Glastonbury livestream

Po odwołaniu festiwalu drugi rok z rzędu, organizatorzy brytyjskiego Glastonbury postanowili zorganizować globalną transmisję na żywo. Sprawdźcie, kto wystąpi. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →