Glastonbury jednak się odbędzie. Organizatorzy zapraszają na globalny livestream

Podziel się newsem:

Po odwołaniu festiwalu drugi rok z rzędu, organizatorzy brytyjskiego Glastonbury postanowili zorganizować globalną transmisję na żywo. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Coldplay, Idles, Jorja Smith i inni zagrają podczas livestreamu Glastonbury

Jakiś czas temu twórcy jednego z największych festiwalu muzycznych na świecie – Glastonbury, poinformowali, że tegoroczna edycja nie dojdzie do skutku. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów muzycznych wrażeń. Właśnie ogłoszono globalny, biletowany livestream, prosto z Worthy Farm, gdzie zwykle odbywa się Glastonbury. W sobotę 22 maja, w miejscach takich jak Pyramid Field i Stone Circle zagrają: Coldplay, Damon Albarn, HAIM, IDLES, Jorja Smith, Kano, Michael Kiwanuka, Wolf Alice, DJ Honey Dijon oraz goście specjalni.

Po dwóch odwołaniach Glastonbury, z wielką przyjemnością ogłaszamy naszą pierwszą internetową transmisję na żywo, która będzie prezentować występy muzyczne na żywo w Worthy Farm w miejscach takich jak Pyramid Field i po raz pierwszy w Stone Circle. Podczas wydarzenia usłyszymy obsadę artystów i wykonawców, którzy udzielili nam ogromnego wsparcia, wyrażając zgodę na udział w tym wydarzeniu, pokazując Worthy Farm taką, jakiej nigdy nie widzieliście. Będzie też kilka bardzo specjalnych występów gościnnych. Mamy nadzieję, że przyniesie to trochę Glastonbury do waszych domów i że przez tą jedną noc ludzie z całego świata będą mogli dołączyć do nas w tej wspólnej podróży po farmie!

Emily Eavis, współorganizatorka Glastonbury

Transmisja nakręcona przez uznanego, nominowanego do nagrody Grammy reżysera Paula Dugdale’a, realizowana będzie na styl produkcji filmowej i zabierze widzów w podróż po Glastonbury, które każdego czerwca odwiedza ponad 200 000 widzów.

Wydarzenie online będzie transmitowane w całości w czterech oddzielnych strefach czasowych. Bilety są już dostępne w sprzedaży pod tym linkiem.

Do kupienia będzie również limitowana edycja plakatu, z której dochód zostanie przekazany Stagehand – funduszowi wsparcia produkcji wydarzeń, który pomaga niedofinansowanym przez rząd członkom ekip technicznych w czasach pandemii.

Glastonbury livestream

Po odwołaniu festiwalu drugi rok z rzędu, organizatorzy brytyjskiego Glastonbury postanowili zorganizować globalną transmisję na żywo. Sprawdźcie, kto wystąpi. Coldplay, Idles, Jorja Smith i inni zagrają podczas livestreamu Glastonbury Jakiś czas temu twórcy jednego z największych festiwalu muzycznych na świecie – Glastonbury, poinformowali, że tegoroczna edycja nie dojdzie do skutku. Mamy jednak dobrą wiadomość dla […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →