Coś dla fanów mocnego uderzenia – nowy album IDLES już jest


28 września 2020

Podziel się newsem:

IDLES wylądowali właśnie ze swoim nowym krążkiem Ultra Mono. To idealna pozycja dla miłośników mocnego, gitarowego grania. Sprawdźcie!

Reklama

IDLES – Ultra Mono: uwspółcześniony, klasyczny punk rock

Ultra Mono to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku, zwłaszcza przez fanów mocnego, punkowego brzmienia. Trzeci, po świetnie przyjętych płytach Brutalism i Joy as an Act of Resistance, krążek grupy z Bristolu z pewnością nie zawodzi.

IDLES zaprezentowali na Ultra Mocno esencję gitarowego grania. Ten album to klasyczny, soczysty rock, przepuszczony przez współczesne brzmienia i zahaczający dodatkowo dość wyraźnie o hip-hop. Taka wybuchowa mieszanka wbrew pozorom jest w stanie zadowolić nie tylko fanów bardziej nowoczesnych rozwiązań i zabawy konwencją, która nieco wymyka się spod sztywno określonych ram gatunkowych. Coś dla siebie znajdą tu również fani klasyki, ubolewający nad tym, że dziś nie gra się już tak jak kiedyś.

IDLES

Ultra Mono – album o wierze w samego siebie

Jednak IDLES to nie tylko brzmienie. Coś z Ultra Mono wręcz bije buntownicza natura i bezsprzecznie ona tam jest, bo grupa trafnie opowiada o zawirowaniach społeczno-politycznych zarówno w ich, ojczystym kraju jak i na całym świecie. Z drugiej jednak strony, to na czym równie zależało muzykom, to przekazanie w tym wszystkim poczucia miłości i akceptacji. Sam lider grupy, Joe, mówi o Ultra Mono:

Ultra Mono jest akceptacją teraźniejszości i mnie i ciebie. Nie jesteśmy tacy sami, ale spójrzmy razem na coś, co jest prawdą: moment. Nie mogę kontrolować niczego poza moimi pomysłami, swoimi działaniami i emocjami, nie mogę kontrolować Twoich. Pozwalając naszej sztuce na bycie właśnie momentem, dajemy sobie i Tobie możliwość postrzegania tego, kim naprawdę teraz jesteśmy. To silnik wszystkiego, nad czym nie możemy mieć kontroli: naszej rasy, naszego wieku, naszej klasy i przeszłości w postaci tego, nad czym panujemy absolutnie – naszej muzyki, naszej teraźniejszości.

Radość wciąż jest aktem oporu. Koniec z przeprosinami. Będziemy ciężko i uczciwie pracować. Ultra Mono to silnik radości.

Mamy nadzieję, że poczujecie sens siły i celu ze słuchania Ultra Mono. Ten album ma wypełnić Was przemocą miłości i rytmem teraźniejszości. Jesteście teraźniejszością. Jesteście wszystkim.

Wszystko jest miłością

IDLES

IDLES wciąż w formie. Posłuchaj albumu Ultra Mono

Ultra Mono to 42 minuty gitar, bębnów i charakterystycznego, zadziornego wokalu Joego Talbota, które bezsprzecznie udowadniają, że IDLES nie na wyrost zostali postawieni w ścisłej czołówce rockowych kapel na świecie. Dokładnie tam jest ich miejsce! Przekonajcie się:

IDLES wylądowali właśnie ze swoim nowym krążkiem Ultra Mono. To idealna pozycja dla miłośników mocnego, gitarowego grania. Sprawdźcie! IDLES – Ultra Mono: uwspółcześniony, klasyczny punk rock Ultra Mono to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku, zwłaszcza przez fanów mocnego, punkowego brzmienia. Trzeci, po świetnie przyjętych płytach Brutalism i Joy as an Act of Resistance, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.