materiały promocyjne

Jorja Smith oficjalnie zapowiedziała drugi album!


19 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Niemal pięć lat po premierze płyty Lost & Found, na której znalazły się single Blue Lights i Teenage Fantasy, Jorja Smith zapowiada nowy materiał.

Jorja Smith wraca z kolejnym albumem

Po niedawnym powrocie z singlami Try Me i Little Things Jorja Smith potwierdziła szczegóły swojego długo oczekiwanego drugiego albumu Falling or Flying. Czego możemy spodziewać się po brzmieniach nowego wydawnictwa? Album ma łączyć jazz, soul r&b oraz funk i house. Wydanie zapowiada ciekawa okładka – portret Smith autorstwa brytyjskiej fotografki Liz Johnson Artur. Płytę usłyszymy już 29 września 2023 r.

okładka albumu

Słuchacze pokochali ją od Blue Lights

Zmysłowe połączenie R&B, soulu i trip-hopu, a do tego zmysłowy, emocjonalny głos z czarującymi tekstami. Debiut Jorji Smith Lost & Found z 2018 roku pokazał wielki talent jako wokalistki oraz autorki tekstów. Artystka od samego początku kariery współpracuje z najciekawszymi producentami muzycznymi z Wielkiej Brytanii, występowała z orkiestrami i eksperymentowała z różnymi gatunkami na swoich singlach i minialbumach.

Na koncie ma utwory z takimi artystami, jak Stormzy, Joy Orbison, Maverick Sabre, Ibeyi, Burna Boy, a nawet Joanna Kulig, z którą zaśpiewała piosenkę do filmu The Eddy. Jej rozciągnięty, emocjonalny wokal fani pokochali z takich utworów, jak Teenage Fantasy, Nobody But You, Where Did I Go?, Blue Lights czy Be Honest. Od samego początku kariery Jorja Smith zaznaczała, że chce robić muzykę po swojemu. „Nie czuję, że muszę robić to czy tamto”, powiedziała w rozmowie z „Pitchfork” w 2017 roku. Nic dziwnego, że artystka nie spieszyła się z wydaniem kolejnego albumu studyjnego.

Niemal pięć lat po premierze płyty Lost & Found, na której znalazły się single Blue Lights i Teenage Fantasy, Jorja Smith zapowiada nowy materiał. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →