kadr z filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu", fot. Marvel Studios

„Fantastyczna Czwórka” w końcu znajdzie reżysera? Zadania może podjąć się Matt Shakman


28 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Marvel Studios ciągle ma problemy ze znalezieniem reżysera filmu Fantastyczna Czwórka. Pojawiły się przesłanki, że zadania podejmie się człowiek odpowiedzialny m.in. za WandaVision.

Reżyser dla Fantastycznej Czwórki znaleziony?

Odkąd w maju pojawiła się informacja, że Jon Watts porzucił Fantastyczną Czwórkę, Marvel nie znalazł jeszcze zastępstwa. Reżyser Spider-Mana wyznał, że potrzebuje przerwy od kina superbohaterskiego, dlatego podjął decyzję o porzuceniu projektu. W zeszłym miesiącu pojawiły się pogłoski, jakoby zadania miał się podjąć Steven Spielberg, jednak okazały się one nieprawdziwe.

Zobacz: Plotki, ploteczki. Czy Steven Spielberg wyreżyseruje film Fantastyczna Czwórka?

Serwis Deadline podaje, że reżyserem filmu Fantastyczna Czwórka może zostać Matt Shakman. Wcześniej pracował on nad WandaVision. Według źródeł portalu Shakman jest w trakcie wczesnych rozmów na temat przejęcia projektu Wattsa. Wśród pewnych informacji znajduje się jedynie ta, że producentem filmu będzie Kevin Feige. Marvel na razie nie odniósł się do doniesień o potencjalnym zaangażowaniu Shakmana.

matt shakman
Matt Shakman, źródło: marvelcinematicuniverse.fandom.com

Jeśli rozmowy zakończą się pozytywnie, reżyser będzie odpowiedzialny za powrót herosów po wieloletniej przerwie. Ostatni film z Fantastyczną Czwórką ukazał się w 2015 roku. Film spotkał się z krytyką zarówno ze strony krytyków, jak i fanów. Pierwsze podejście do wspomnianej drużyny bohaterów podjęto w 2005 roku. Wówczas przyjęcie było na tyle ciepłe, że po dwóch latach otrzymaliśmy Narodziny Srebrnego Surfera.

Dotychczasowe działania Shakmana budzą optymizm

WandVision, nad którą pracował Shakman, zdobyła aż dwanaście nagród. Można wyróżnić chociażby Złote Globy, trzy nagrody Emmy oraz dwa Saturny. Wśród fanów Marvel Cinematic Universe solowy serial Wandy Maximoff uznawany jest za jedną z lepszych produkcji Marvela dostępnych w Disney+. Matt Shakman pracował także nad takimi projektami, jak The Boys, Fargo, Dr House czy Gra o Tron.

WandaVision – oficjalny zwiastun

Marvel Studios ciągle ma problemy ze znalezieniem reżysera filmu Fantastyczna Czwórka. Pojawiły się przesłanki, że zadania podejmie się człowiek odpowiedzialny m.in. za WandaVision. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →