fot. Marvel Studios

„Kapitan Ameryka 4” znalazł reżysera. Film dopiero za jakiś czas


09 lipca 2022

Podziel się newsem:

Film Kapitan Ameryka 4 znalazł reżysera. Tym razem po tarczę z wibranium nie sięgnie Chris Evans jako Steve Rogers.

Steve Rogers na emeryturze, Sam Wilson jako Kapitan Ameryka w akcji

Wczoraj The Hollywood Reporter oficjalnie ogłosił, że Marvel Studios znalazło reżysera do czwartej odsłony Kapitana Ameryki. Według informacji podanych przez redakcję posadę otrzymał Julius Onah, filmowiec o nigeryjsko-amerykańskich korzeniach, znany głównie z The Cloverfield Paradox z 2018 roku. W marvelowskiej produkcji raczej nie zobaczymy Chrisa Evansa jako Steve’a Rogersa.

Zobacz: Chris Evans odpowiedział, czy wróciłby do roli Johnny’ego Storma

Po wydarzeniach przedstawionych w Avengers: Koniec gry w 2019 roku tarczę Kapitana Ameryki przejął Sam Wilson (Falcon), w którego wciela się Anthony Mackie. W serialu Falcon i Zimowy Żołnierz dostępnym na Disney+ zobaczyliśmy, jak następca Rogersa przyzwyczaja się do powierzonego mu zadania.

Falcon i Zimowy Żołnierz – finalny zwiastun

Autorami scenariusza są Malcolm Spellman oraz Dalan Musson. Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą prace nad filmem, a tym bardziej, kiedy produkcja trafi do kin. Polski oddział redakcji IGN przypuszcza, że na Sama Wilsona w roli Kapitana będziemy musieli zaczekać do 2024 roku.

Ostatni solowy film o Kapitanie ma już sześć lat

Solową serię Kapitana Ameryki zamyka jak na razie Wojna bohaterów z 2016 roku. Wówczas Steve Rogers stanął naprzeciw Tony’ego Starka, dzieląc tym samym drużynę Avengersów. W filmie braci Russo pojawił się również po raz pierwszy Tom Holland w roli Spider-Mana. Peter Parker wspomógł Iron Mana, m.in. zabierając Rogersowi tarczę. Według serwisu Box Office Mojo Civil War jest dwudziestym trzecim najbardziej dochodowym tytułem w historii kina. Film zarobił 1 153 337 496 dolarów.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – oficjalny zwiastun

Film Kapitan Ameryka 4 znalazł reżysera. Tym razem po tarczę z wibranium nie sięgnie Chris Evans jako Steve Rogers. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Steve Rogers na emeryturze, Sam Wilson jako Kapitan […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →