fot. kadr z filmu „Fantastyczna czwórka”

Chris Evans odpowiedział, czy wróciłby do roli Johnny’ego Storma


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Chris Evans przez lata współtworzył Marvel Cinematic Universe, wcielając się w Kapitana Amerykę. W udzielonym niedawno wywiadzie gwiazdor wyznał, czy chciałby wrócić do roli Johnny’ego Storma z Fantastycznej Czwórki.

Chris Evans wróci jako Johnny Storm? Aktor daje jednoznaczną odpowiedź

W wywiadzie udzielonym dla MTV News Chris Evans został zapytany o potencjalny powrót do Marvel Cinematic Universe. Pytanie nie dotyczyło jednak roli Kapitana Ameryki, a Ludzkiej Pochodni z Fantastycznej Czwórki. Gwiazdor, który użyczył głosu w Buzzie Astralu, nie ukrywał, że chciałby ponownie wcielić się w postać Johnny’ego Storma.

Zobacz: Chris Evans i Scarlett Johansson łączą siły w filmowej produkcji Project Artemis

Bardzo by mi się to podobało. Byłoby to dla mnie łatwiejsze niż powrót jako Kapitan Ameryka. Wiesz, o co mi chodzi? Cap jest dla mnie zbyt cenny. Nie chcę zakłócać tego, jakie to było piękne doświadczenie. Ale Johnny Storm, mam wrażenie, że nie poświęcono mu tyle uwagi, na ile zasługiwał. To było, zanim Marvel naprawdę znalazł swoją ścieżkę. Uwielbiałem tę rolę i kto wie, kto wie?

– powiedział.

Evans nie pozostawia jednak złudzeń, że nie pojawiła się na razie żadna propozycja powrotu. Reboot Fantastycznej Czwórki został zapowiedziany w 2019 roku w San Diego podczas Comic Conu, jednak do tej pory niewiele wiadomo na temat produkcji.

Przeczytaj także: Fantastyczna Czwórka w MCU bez reżysera. Jon Watts odpuszcza na razie kino superbohaterskie

Czy to nie byłoby wspaniałe? Nie, nikt nigdy nie przyszedł do mnie w tej sprawie. To znaczy, nie wyglądam już tak samo. To było piętnaście, prawie dwadzieścia lat temu. O mój Boże, jestem stary.

Wyliczenia Evansa nie były jednak dokładne. Pierwsza część Fantastycznej Czwórki z jego udziałem zadebiutowała 29 czerwca 2005 roku, czyli prawie siedemnaście lat temu. Za reżyserię dzieła odpowiadał Tim Story. Box office produkcji wyniósł ponad trzysta trzydzieści milionów dolarów. W 2007 roku Chris Evans powrócił jako Johnny Storm w sequelu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera.

Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera – oficjalny zwiastun

Chris Evans przez lata współtworzył Marvel Cinematic Universe, wcielając się w Kapitana Amerykę. W udzielonym niedawno wywiadzie gwiazdor wyznał, czy chciałby wrócić do roli Johnny’ego Storma z Fantastycznej Czwórki. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →