fot. materiały prasowe

Wkrótce ruszą zdjęcia do filmu „Captain America: New World Order” – reżyser potwierdził


14 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Marvel Studios nie przerywa prac nad kolejnymi produkcjami wchodzącymi w skład Marvel Cinematic Universe. Reżyser nowego filmu o Kapitanie Ameryce przyznał, że ekipa niedługo zacznie zdjęcia do filmu.

Plan zdjęciowy Kapitana Ameryki 4 za chwilę się rozpocznie

W ostatnich tygodniach Marvel Studios dzieli się coraz większą ilością informacji dotyczących piątej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Jedną ze składowych będzie Captain America: New World Order, czyli Kapitan Ameryka 4. Będzie to pierwsza produkcja z Anthonym Mackiem w roli Kapitana po emisji serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Reżyserią dzieła zajmie się Julius Onah, który zdradził serwisowi Collider.com, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu. Według słów filmowca pierwszy klaps padnie na początku przyszłego roku.

Zobacz: Kapitan Ameryka 4 znalazł reżysera. Film dopiero za jakiś czas

Jesteśmy teraz bardzo zajęci, by poskładać to wszystko w całość. Jak dobrze wiecie, te produkcje są bardzo złożone. Należy spasować terminy obsady, dopracować scenariusz, efekty specjalne czy kaskaderów. To naprawdę ekscytujące, kiedy się w to zagłębić

– powiedział.

Premierę filmu zaplanowano na 3 maja 2024 roku. Oprócz Mackiego przed kamerą ponownie zobaczymy Danny’ego Ramireza, Carla Lumbliego, Malcomla Spellmana i Dalana Mussona, którzy wystąpili wcześniej w serialu dostępnym w Disney+. Pod koniec sierpnia południowoamerykański oddział Disneya zdradził, że Kapitan Ameryka będzie jednym z kluczowych bohaterów MCU podczas piątej fazy, która rozpocznie się w lutym wraz z premierą kolejnego Ant-Mana.

marvel cinematic universe faza 5
Faza 5 Marvel Cinematic Universe, fot. materiały prasowe Marvel Studios

Ostatni solowy film z Chrisem Evansem w roli Steve’a Rogersa zadebiutował w 2016 roku. Wojna bohaterów była jednocześnie wprowadzeniem postaci Spider-Mana do MCU. Zarobki filmu od tego czasu przekroczyły już ponad miliard sto milionów dolarów.

Marvel Studios nie przerywa prac nad kolejnymi produkcjami wchodzącymi w skład Marvel Cinematic Universe. Reżyser nowego filmu o Kapitanie Ameryce przyznał, że ekipa niedługo zacznie zdjęcia do filmu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →