fot. materiały prasowe

Wkrótce ruszą zdjęcia do filmu „Captain America: New World Order” – reżyser potwierdził


14 września 2022

Podziel się newsem:

Marvel Studios nie przerywa prac nad kolejnymi produkcjami wchodzącymi w skład Marvel Cinematic Universe. Reżyser nowego filmu o Kapitanie Ameryce przyznał, że ekipa niedługo zacznie zdjęcia do filmu.

Plan zdjęciowy Kapitana Ameryki 4 za chwilę się rozpocznie

W ostatnich tygodniach Marvel Studios dzieli się coraz większą ilością informacji dotyczących piątej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Jedną ze składowych będzie Captain America: New World Order, czyli Kapitan Ameryka 4. Będzie to pierwsza produkcja z Anthonym Mackiem w roli Kapitana po emisji serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Reżyserią dzieła zajmie się Julius Onah, który zdradził serwisowi Collider.com, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu. Według słów filmowca pierwszy klaps padnie na początku przyszłego roku.

Zobacz: Kapitan Ameryka 4 znalazł reżysera. Film dopiero za jakiś czas

Jesteśmy teraz bardzo zajęci, by poskładać to wszystko w całość. Jak dobrze wiecie, te produkcje są bardzo złożone. Należy spasować terminy obsady, dopracować scenariusz, efekty specjalne czy kaskaderów. To naprawdę ekscytujące, kiedy się w to zagłębić

– powiedział.

Premierę filmu zaplanowano na 3 maja 2024 roku. Oprócz Mackiego przed kamerą ponownie zobaczymy Danny’ego Ramireza, Carla Lumbliego, Malcomla Spellmana i Dalana Mussona, którzy wystąpili wcześniej w serialu dostępnym w Disney+. Pod koniec sierpnia południowoamerykański oddział Disneya zdradził, że Kapitan Ameryka będzie jednym z kluczowych bohaterów MCU podczas piątej fazy, która rozpocznie się w lutym wraz z premierą kolejnego Ant-Mana.

marvel cinematic universe faza 5
Faza 5 Marvel Cinematic Universe, fot. materiały prasowe Marvel Studios

Ostatni solowy film z Chrisem Evansem w roli Steve’a Rogersa zadebiutował w 2016 roku. Wojna bohaterów była jednocześnie wprowadzeniem postaci Spider-Mana do MCU. Zarobki filmu od tego czasu przekroczyły już ponad miliard sto milionów dolarów.

Marvel Studios nie przerywa prac nad kolejnymi produkcjami wchodzącymi w skład Marvel Cinematic Universe. Reżyser nowego filmu o Kapitanie Ameryce przyznał, że ekipa niedługo zacznie zdjęcia do filmu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →