fot. Disney

Nie wiesz, jak nazwać swoje dziecko? Disney przychodzi z pomocą


06 września 2022

Podziel się newsem:

Disney to nie tylko popularna wytwórnia filmowa. Jest to również idealny doradca do spraw imion dla dzieci. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami.

Jakie jest najlepsze imię dla dziecka?

Pamiętacie czasy, w których co druga osoba była Zuzią, Jankiem albo Jakubem? Zapomnijcie o tym i nastawcie się na zupełnie inną modę, która idzie do nas ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam rodzice postanawiają nie ograniczać swojej wyobraźni i dzięki wsparciu Disneya nazywają swoje dzieci po postaciach z ulubionych filmów czy bajek znanej wytwórni. Które imiona przodują w tegorocznym rankingu? Zobaczcie sami.

Przeczytaj także: Disney zdradził kluczowe postacie dla piątej fazy Marvel Cinematic Universe

Herkules Disney film
fot. kadr z filmu Herkules

Taką informację ujawniło Baby Center, które przyznało, że przez stale rosnący wpływ filmów superbohaterskich, a także innych popularnych franczyz może dojść do tego, że coraz więcej rodziców zacznie się przekonywać do dość nietypowych imion dla swoich pociech.

Potwierdzenie tych słów znajdziemy również w wykresie przygotowanym przez OrganicBabyFormula.com (Comicbook.com), który pokazał nam, jak zwiększyła się liczba dzieci z danymi imionami rok po premierze poszczególnych produkcji. Zobaczcie więc sami, który bohater zaskarbił sobie największą przychylność, a także jak wzrosła jego popularność po samym debiucie produkcji (liczby koło imienia).

20. Elsa (+241)

19. Tiana (+268)

18. Valkyrie (+321)

17. Leia (+324)

16. Wanda (+863)

15. Flynn (+871)

14. Moana (+1425)

13. Anakin (+1901)

12. Kylo (+2344)

11. Nala (+2582)

10. Timon (+2624)

9. Thanos (+2982)

8. Olaf (+3128)

7. Simba (+3353)

6. Belle (+4646)

5. Merida (+4852)

fot. kadr z bajki "Merida Waleczna"
fot. Disney

4. Aladdin (+5024)

fot. kadr z bajki "Alladyn"
fot. Disney

3. Rey (+5284)

Disney
fot. Disney

2. Kristoff (+6765)

fot. kadr z bajki "Kraina Lodu"
fot. Disney

1. Quill (+8457)

Disney
fot. Marvel

Disney to nie tylko popularna wytwórnia filmowa. Jest to również idealny doradca do spraw imion dla dzieci. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →