fot. Martyna Chłodek, @mc_studio_

RaV Kozik zamknął chwile zwątpienia w nowym singlu „Wart mniej”


06 września 2022

Podziel się newsem:

RaV Kozik podzielił się właśnie ze światem swoim kolejnym singlem. Piosenka Wart mniej to emocjonalny pokaz prywatnych przeżyć.

Emocje zamknięte w detalach

RaV Kozik to 26-letni wokalista, który swoją muzyczną drogę na dobre rozpoczął wraz ze startem programu The Voice of Poland. To właśnie tam pod skrzydłami Sylwii Grzeszczak udało mu się wejść do wielkiego finału, w którym to uraczył nas między innymi piosenką You raise me up zaśpiewaną razem z trenerką. Serca widzów zdobył jednak swoją akustyczną interpretacją utworu Bo jesteś Ty Krzysztofa Krawczyka, która w pełni pokazała nam walory młodego muzyka.

Przeczytaj także: Ofelia: 8, czyli feminizm nie jest tylko o kobietach [recenzja]

Rav Kozik
fot. TVP

Obecnie na kanale muzycznym wokalisty możecie posłuchać coverów utworów: Koronki, Afera, a także Break my heart again. Między nimi czeka na Was jednak mała niespodzianka, ponieważ dzisiaj RaV Kozik podzielił się z nami kolejną autorską piosenką zatytułowaną Wart mniej.

Spokojna i melodyjna ballada w pełni odsłania nam walory młodego artysty, które z każdą kolejną sekundą uwydatniają się coraz bardziej. Lawirujący pomiędzy różnymi dźwiękami RaV dobrze wie, jak przekazać prawdziwą bombę emocji, która, mimo nagromadzenia przeróżnych zabiegów, nie jest przekombinowana. Całość okraszona jest wokalem artysty, który – co tu dużo mówić – robi genialną robotę.

Miłość to relacja, którą trzeba pielęgnować każdego dnia. Mimo że z każdym popełnionym błędem jesteśmy warci mniej w oczach drugiej osoby, nie pozwólmy ugasić żaru miłości i namiętności, który jest schowany głęboko w sercu. Mimo złych wspomnień, przepłakanych nocy nie dopuśćmy do tego, by było za późno

– mówi o utworze wokalista.

Posłuchajcie więc tej muzycznej propozycji poniżej i zobaczcie, co oprócz niej ma Wam do zaoferowania Rav!

RaV Kozik – Wart mniej, posłuchaj!

Za wypuszczenie utworu odpowiedzialna jest Agora Digital Music, a jego producentem jest Jakub Dąbrowski. Teledysk powstał dzięki uprzejmości Pawła Brzeziny i Rafała Kotlowskiego.

RaV Kozik podzielił się właśnie ze światem swoim kolejnym singlem. Piosenka Wart mniej to emocjonalny pokaz prywatnych przeżyć. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →