fot. materiały prasowe

Tom Holland nie zamierza dłużej grać Spider-Mana


18 listopada 2021

Podziel się newsem:

Tom Holland kończy z Marvelem? Aktor nie zamierza grać Spider-Mana w nieskończoność. Brytyjczyk jasno ustalił granice.

Tom Holland pożegna się z rolą Spider-Mana?

Aktor aktualnie odtworzył Spider-Mana w pięciu filmach z uniwersum Marvela, natomiast praktycznie za miesiąc ukaże się kolejna, szósta produkcja z jego udziałem. Bez drogi do domu, angielski tytuł, No Way Home będzie show, w którym Tom Holland zagra tytułową rolę, wcielając się w głównego bohatera.

W ostatnim wywiadzie, jakiego udzielił dla czasopisma GQ, aktor opowiedział o swoich przeżyciach podczas kręcenia filmów Marvela. Wspomniał także o odczuciach względem Petera Parkera oraz wytłumaczył, dlaczego nie zamierza kreować go w nieskończoność.

Może nadszedł czas, abym ruszył dalej. Może najlepsze dla Spider-Mana jest to, że kręcą film Milesa Moralesa. Muszę również wziąć pod uwagę Petera Parkera, ponieważ jest on ważną częścią mojego życia. Jeśli będę grać Spider-Mana po trzydziestce to znaczy, że zrobiłem coś źle.

– powiedział aktor

Przeczytaj: Marvel, co wprawia w ruch słońce i gwiazdy – recenzja filmu „Eternals”

Tom Holland Spider-Man
fot. materiały prasowe

Tom Holland i sto filmów Marvela

Aktor dodał również, że uważa No Way Home za koniec serii. Wiadomo jednak, że producentka Spider-Mana, Amy Pascal rozmawiała z Tomem Hollandem i proponowała mu zatrzymanie roli.

Rozmawiałam z nim o zrobieniu około stu filmów więcej. Nigdy nie zrobię filmów o Spider-Manie bez niego.

– powiedziała Amy Pascal

Znamy stanowisko aktora w tej sprawie, ale co wy na to? Obejrzelibyście kolejne sto filmów o Spider-Manie?

SPIDER-MAN: NO WAY HOME – Official Trailer (HD)

Tom Holland kończy z Marvelem? Aktor nie zamierza grać Spider-Mana w nieskończoność. Brytyjczyk jasno ustalił granice. Tom Holland pożegna się z rolą Spider-Mana? Aktor aktualnie odtworzył Spider-Mana w pięciu filmach z uniwersum Marvela, natomiast praktycznie za miesiąc ukaże się kolejna, szósta produkcja z jego udziałem. Bez drogi do domu, angielski tytuł, No Way Home będzie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →