materiały prasowe

Piotr Adamczyk zagra w nowej produkcji Marvela!


22 marca 2021

Podziel się newsem:

Według wszelkich znaków, Piotr Adamczyk zagra w produkcji Marvela. Polski aktor ma pojawić się w serialu Hawkeye, który zadebiutuje na platformie Disney +. Premiera podobno odbędzie się jeszcze w tym roku.

Piotr Adamczyk dołącza do uniwersum Marvela

Nie ukrywajmy, że ten news jest dość niespodziewaną wiadomością. Do tej pory udział Polaków w obsadzie MCU był znikomy i ograniczył się właściwie do roli Jerzego Skolimowskiego. Aktor z kilkoma kwestiami wystąpił wówczas u boku Scarlett Johansson w filmie Avengers z 2012 roku.

Po premierze Zimnej Wojny w 2018 roku, podobno toczyły się zakulisowe rozmowy o zaangażowaniu do jednej z najbardziej popularnych i kasowych franczyz Tomasza Kota, lecz… Na spekulacjach stanęło. Ostatecznie swoją szansę otrzymał Piotr Adamczyk, który co prawda nie pojawi się na dużym ekranie, ale zagra w serialu Hawkeye. Premiera zapowiedziana jest na drugą połowę tego roku.

Piotr Adamczyk zagra w serialu Hawkeye z uniwersum Marvela
materiały prasowe

Piotr Adamczyk z gwiazdorską obsadą w serialu Hawkeye

Jest o czym spekulować, gdyż dla Piotra Adamczyka byłaby to kolejna szansa, aby zaistnieć w zagranicznym kinie. Rok temu aktor pracował na planie serialu dla platformy Apple TV For All Mankind. Aktualnie drugi sezon produkcji wychodzi na bieżąco – zainteresowanym polecamy więc czujnie wypatrywać Polaka na ekranie.

Jeżeli chodzi zaś o Marvela i Hawkeye, konkretniejsze domysły i odważniejsze przypuszczenia zostały sprowokowane zdjęciem, które do sieci wrzuciła Alaqua Cox, czyli serialowa Echo.

Piotr Adamczyk zagra w serialu Hawkeye z uniwersum Marvela

Wcześniej – to jest prawie miesiąc wcześniej, gratulujemy skrupulatnie przeprowadzonego śledztwa – na profilu Łysy z Marvela pojawił się post, wskazujący na możliwy udział Piotra Adamczyka w Hawkeye’u. Na dzień dzisiejszy wydaje się to więcej, niż tylko prawdopodobne.

Według wszelkich znaków, Piotr Adamczyk zagra w produkcji Marvela. Polski aktor ma pojawić się w serialu Hawkeye, który zadebiutuje na platformie Disney +. Premiera podobno odbędzie się jeszcze w tym roku. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →