kadr z filmu "Spider-Man: No Way Home"

„Spider-Man: No Way Home” melduje się w wyścigu po Oscary. Scenariusz trafił do sieci


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Sony opublikowało w sieci pełny scenariusz Spider-Man: No Way Home, co oznacza, że film rusza po Oscary. Sprawdź szczegóły.

W topie kasowych filmów, w drodze po nagrody

Sony opublikowało na portalu Deadline pełny scenariusz filmu Spider-Man: No Way Home, autorstwa Chrisa McKenny i Erika Sommersa. Możecie go znaleźć tutaj. Jest to wynik kampanii, jaką prowadzi wytwórnia, aby film był brany pod uwagę podczas tegorocznych nominacji do Oscara. W tym momencie Spider-Man: No Way Home jest szóstym najbardziej dochodowym filmem w historii – zarobił 1,69 miliarda dolarów. Pierwsza piątka to filmy, które przekroczyły barierę 2 miliardów dolarów: Avengers: Infinity War, Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, Titanic, Avengers: Endgame, oraz Avatar, który wrócił na pierwsze miejsce dzięki ponownym wejściu do kin w 2021 roku.

Spider-Man: No Way Home – trailer

Spider-Man: No Way Home doceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków

Oprócz świetnych wyników finansowych Spider-Man: No Way Home został doceniony zarówno przez internautów, jak i krytyków (naszą recenzję możecie sprawdzić tutaj). Wyniki użytkowników 8.1/10 na filmwebie, 8.7/10 na IMDb, 98% na Rotten Tomatoes czy 8.9/10 na metacriticu to jedne z lepszych w historii właściwie każdego z tych portali. Jeśli chodzi o oceny krytyków, średnia na filmwebie to 6.8/10, natomiast na metacritic 71/100 przy 48 recenzjach pozytywnych, 11 mieszanych i ani jednej negatywnej to także bardzo dobre wyniki, pokazujące tylko falę wznoszącą, na jakiej jest Marvel dzięki m.in. właśnie ostatnim filmom z serii Spider-Man czy Avengers.

Plakat promujący Spider-Man: No Way Home

Tom Holland odpowiada na zarzuty Martina Scorsese dotyczące filmów o superbohaterach

Sony opublikowało w sieci pełny scenariusz Spider-Man: No Way Home, co oznacza, że film rusza po Oscary. Sprawdź szczegóły. W topie kasowych filmów, w drodze po nagrody Sony opublikowało na portalu Deadline pełny scenariusz filmu Spider-Man: No Way Home, autorstwa Chrisa McKenny i Erika Sommersa. Możecie go znaleźć tutaj. Jest to wynik kampanii, jaką prowadzi […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →