Rodin Eckenroth/Getty Images

Andrew Garfield nie dostał roli w „Opowieściach z Narnii”, bo nie był dość przystojny


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Andrew Garfield twierdzi, że miał obsesję na punkcie zagrania Księcia Kaspiana na początku swojej kariery. Niestety, nie udało mu się dopiąć celu. Sprawdź!

Nieudany casting Andrew Garfielda

Andrew Garfield cieszy się obecnie sukcesem, jaki odniósł za sprawą roli w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Jego udział w filmie stanowi trzeci raz, jak nominowany do Oskara aktor przedstawił postać Petera Parkera na wielkim ekranie. Jeśli jego kariera poszłaby tak, jak sobie tego życzył, to Spider-Man nie byłby jedyną wielką hollywódzką produkcją, w której zagrał jedną z kluczowych postaci. Aktor wyznał w wywiadzie z Entertainment Tonight że był wręcz zdesperowany, by zagrać Księcia Kaspiana w Opowieściach z Narnii produkcji Disneya, gdy zaczynał swoją karierę. Jednak osoby odpowiedzialne za casting powiedziały mu, że nie wygląda tak, jak powinien do tej roli.

Przeczytaj także: Wes Anderson zekranizuje Roalda Dahla. Będzie hit pokroju „Charliego i fabryki czekolady”?

Naprawdę tego chciałem. Wziąłem udział w castingu do roli Księcia Kaspiana w Opowieściach z Narnii i myślałem, że to będzie to. Rolę dostał jednak ten wspaniały, przystojny aktor Ben Barnes. Sprowadzało się do do mnie i do niego, a ja miałem obsesję.

– mówił w rozmowie

Garfield udał się do swojej managerki, gdy go odrzucono i zapytał „czemu nie ja?”. Ta była z nim szczera i odpowiedziała wprost: „nie uważają, że że jesteś wystarczająco przystojny do tej roli”.

Andrew Garfield
Ben Barnes jako Książe Kaspian, źródło: Walt Disney Pictures

W okolicach czasowych produkcji i ukazania się pierwszych dwóch Opowieści z Narnii, Garfield zaczynał swoją karierę za sprawą głównej roli w dramacie Boy A Johna Crowleya z 2007. Grał też role drugoplanowe w projektach takich jak Lions for Lambs czy The Other Boleyn Girl. Prawdziwym przełomem w jego karierze był jednak udział w Niesamowitym Spider-Manie z 2012 roku. Zapewniło mu to ogólnoświatowy rozgłos.

Przeczytaj także: Jest zwiastun dokumentu Netflixa „Oszust z Tindera”

Andrew Garfield twierdzi, że miał obsesję na punkcie zagrania Księcia Kaspiana na początku swojej kariery. Niestety, nie udało mu się dopiąć celu. Sprawdź! Nieudany casting Andrew Garfielda Andrew Garfield cieszy się obecnie sukcesem, jaki odniósł za sprawą roli w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Jego udział w filmie stanowi trzeci raz, jak nominowany do […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →