„Godzilla kontra Kong” – epicki trailer już dostępny


26 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Warner Bros. ujawnił pierwszy zwiastun głośnej superprodukcji Godzilla kontra Kong, która premierę będzie miała już w marcu.

Reklama

Godzilla kontra Kong – szykuje się pojedynek roku

Takich emocji nie było od czasu pojedynku Linkiewicz z Godlewską. Dwa najpotężniejsze siły natury stają do walki w najbardziej niezwykłej bitwie w historii.

Wojna między potworami trwa zarówno na powierzchni, jak i głęboko pod ziemią, jako że tajemniczy świat zamieszkiwany przez tytanów zostaje ujawniony – tak prezentuje się w skrócie fabuła filmu Godzilla kontra Kong, do którego właśnie ukazał się ponad dwuminutowy trailer. Zajawkę superprodukcji Warner Bros możecie obejrzeć poniżej.

Godzilla kontra Kong – premiera już w marcu

Film trafi na ekrany kin już 26 marca obecnego roku. W USA starcie tytułowych stworów będą można obejrzeć od dnia premiery także na streamingowej platformie HBO Max.

W Polsce platforma zadebiutuje najprawdopodobniej w drugiej połowie 2021 roku. Za reżyserię Godzilla kontra Kong odpowiada Adam Wingard, który ma już na swoim koncie takie filmy, jak m.in.: Gość i Notatnik Śmierci. Historię napisał zaś scenarzysta trylogii Piratów z Karaibów, Terry Rossio. W obsadzie znalazło się kilka głośnych nazwisk: Millie Bobby Brown (Stranger Things), Kyle Chandler (Pierwszy człowiek), Alexander Skarsgård (Wielkie Kłamstewska), Brian Tyree Henry (Joker) i Rebecca Hall (Vicky Cristina Barcelona).

Warner Bros. ujawnił pierwszy zwiastun głośnej superprodukcji Godzilla kontra Kong, która premierę będzie miała już w marcu. Godzilla kontra Kong – szykuje się pojedynek roku Takich emocji nie było od czasu pojedynku Linkiewicz z Godlewską. Dwa najpotężniejsze siły natury stają do walki w najbardziej niezwykłej bitwie w historii. Wojna między potworami trwa zarówno na powierzchni, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.