„Kevin Sam w Domu” ma już 30 lat! Z tej okazji do sieci trafił soundtrack

Podziel się newsem:

Wielu z nas nie wyobraża sobie świąt bez seansu Kevina Samego w Domu w wigilijny wieczór. W tym roku mija 30 lat od premiery tego kultowego filmu.

W tym roku mija 30 lat od premiery Kevina Samego w Domu

10 listopada 1990 roku swoją premierę miał film Kevin Sam w Domu. Jego oglądanie jest dla wielu taką samą świąteczną tradycją jak ubieranie choinki czy wręczanie prezentów. Przygody 8-letniego Kevina, który przez przypadek zostaje sam w domu i musi zmierzyć się z dwoma złodziejami, którzy czyhają na dom McCallisterów znamy już na pamięć, co jednak nie przeszkadza w tym, żeby i tak oglądać film z takimi samymi emocjami.

Wydawać by się mogło, że w 2020 roku nic nie jest takie samo, ale jednego możemy być pewni: Kevin Sam w Domu, jak co roku poleci w Wigilię o 20:00 na Polsacie ;)

Kevin Sam w Domu

Oprócz tego, z okazji 30. rocznicy premiery filmu do sieci trafił soundtrack kultowego filmu, za który jego twórca, John Williams został nominowany do Oscara i Grammy.

John Williams – Home Alone (Original Motion Picture Soundtrack) – tracklista

Kevin Sam w Domu
 1. Main Title Somewhere in My Memory (From Home Alone)
 2. Holiday Flight
 3. The House
 4. Star of Bethlehem
 5. Man of the House
 6. White Christmas
 7. Scammed By a Kindergartner
 8. Please Come Home for Christmas
 9. Follow That Kid!
 10. Making the Plane
 11. O Holy Night
 12. Carol of the Bells
 13. Star of Bethlehem
 14. Setting the Trap
 15. Somewhere in My Memory
 16. The Attack On the House
 17. Mom Returns and Finale
 18. Have Yourself a Merry Little Christmas
 19. We Wish You a Merry Christmas / End Title

W 2018 roku, wcielający się w rolę Kevina Macaulay Culkin, wystąpił w reklamie Google, w której po latach wraca do domu z filmu i odtwarza kultowe sceny, ale z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Wielu z nas nie wyobraża sobie świąt bez seansu Kevina Samego w Domu w wigilijny wieczór. W tym roku mija 30 lat od premiery tego kultowego filmu. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →