Targi mody vintage i… Kevin sam w Niebie

Obserwuj nas na instagramie:

Niebo to nie tylko przedwieczna kraina, ale też miejsce wiążące różne aspekty kultury. W najbliższą niedzielę ten modowy, filmowy i świąteczny.

targi mody

Targi mody vintage w warszawskim klubie Niebo, tuż przed Świętami, to genialne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnych prezentów. W Niebie znajdziecie nie tylko ofertę wielu butików, ale też kolekcjonerów. Ubrania, dodatki i gadżety, a to wszystko wzorowane na stylistyce sprzed lat.

targi mody

Na pewno nie wyjdziecie głodni. Jedzenie zaserwuje Raj w Niebie. Grubsi też nie wyjdziecie, bo o spalanie kalorii na parkiecie zadba KATZ.

Co ciekawe, to czego nie chciał zrobić w zeszłym roku Polsat (tak, pamiętamy, że się ugiął), zrobi Niebo. Oprócz kupowania świątecznych retro modowych prezentów, umilicie sobie czas oglądając klasyka – pierwszą część Kevina samego w domu na dużym ekranie.

giphy

Sprawdź także:
ZOO Market, czyli miśki, vintage i Monika Brodka

Niebo to nie tylko przedwieczna kraina, ale też miejsce wiążące różne aspekty kultury. W najbliższą niedzielę ten modowy, filmowy i świąteczny. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →