Bilet na Święta – to zawsze dobry pomysł na prezent


10 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas, by obdarować bliskich, ale też i siebie. Najlepsze prezenty to takie, które sami chcielibyśmy dostać – a kto nie marzy o zobaczeniu swego ulubionego artysty na żywo? Bilet Otwarty Biletomat.pl to opcja bezpieczna, długoterminowa i zawsze trafiona.

Bilet na dowolne wydarzenie kulturalne – prezent na Święta przemyślany, acz uniwersalny

Nie ma opcji, że to nie wypali. Jak nie jeden koncert, to drugi. A jak nie drugi, to trzeci. A jeśli nie koncert, to może stand-up? Bilet Otwarty to sprytny sposób na uniknięcie ewentualnego upominkowego dubla i stuprocentowa gwarancja, że obdarowywany będzie szczęśliwy. Kulturalna satysfakcja gwarantowana, możliwość swobodnego wyboru, zasilenie muzycznej branży w czasach posuchy: trzy plusy, zero minusów.

Idea vouchera Biletomatu wciąż pozostaje ciut węższa niż bon podarunkowy do sklepu X czy Y, co pomimo popularności, stanowi jednak upominek byle jaki. Z nami trafiasz w dokładne gusta, pozostawiając zarazem przestrzeń – warto pamiętać, że obchodząc się z prawdziwym koncertowym freakiem, ciężko spamiętać jego wyjazdowy kalendarz. A to prawdziwy dramat, kiedy okazuje się, że daty eventów jakimś cudem się na siebie nachodzą.

Bilet

Bilet na wybrane wydarzenie – lepiej go mieć, niż nie mieć

Z drugiej strony, jeżeli jesteś pewny swego: nic nie stoi na przeszkodzie konkretyzacji. Zwłaszcza, że ten jesienno-zimowy lockdown solidnie dał w kość wszelkim próbom socjalizacji, także tej kulturalnej. Tęsknimy za koncertami, których nie ma. Wypadałoby więc zabezpieczyć się na wypadek, gdy nagle to wszystko ruszy i okaże się, że każde jedno wydarzenie jest wyprzedane i braknie na nie biletów. Mądry Polak po szkodzie: mówi się tak nie bez powodu. Tylko żeby potem nie było zaskoczenia, gdy wyjdzie na jaw, że na oczekiwaną przez Was Darię Zawiałow, OKI’ego czy Sevdalizę nie ma już wejściówek. Uwaga, lojalnie ostrzegamy i przypominamy, że na stronie Biletomat.pl znajdziecie wlotki na rozmaite eventy, z każdej muzycznej strony.

Sevdaliza – Gole Bi Goldoon | A COLORS SHOW

Bilet jak ta lala

Polska alternatywa, starzy, rapowi zawodnicy, znajomy rock. A na dokładkę zagraniczni goście, różnorodne targi i festiwale. Biletomat.pl przedstawia całe muzyczne spectrum: od clubbingu z Netskym we Wrocławiu czy Warszawie, poprzez energetyczne występy jednego z bardziej niecodziennych duetów, czyli Karasia/Roguckiego, na koncertach takich artystów jak Tom Grennan, Declan Mackenna, czy Pentatonix skończywszy. Oprócz tego, w ofercie znajdują się również te bardziej niecodzienne eventy, jak choćby Beer Geek Madness – jedyny taki festiwal piwa. Wybór przeogromny, a każda z tych atrakcji posiada przecież swój profil i swój target. Co je łączy? Każda z nich buduje kulturę i warto, byśmy my też budowali ją w sobie.

Więc jeśli wciąż szukacie pomysłu na idealny prezent na Święta, Bilet Otwarty na dowolne wydarzenie z szerokiej bazy Biletomatu będzie idealną opcją!

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas, by obdarować bliskich, ale też i siebie. Najlepsze prezenty to takie, które sami chcielibyśmy dostać – a kto nie marzy o zobaczeniu swego ulubionego artysty na żywo? Bilet Otwarty Biletomat.pl to opcja bezpieczna, długoterminowa i zawsze trafiona. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →