Hand-made, czyli najlepszy sposób na świąteczny prezent


30 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Czasu coraz mniej, a Ty wciąż nie masz pomysłów na świąteczne prezenty? Przychodzimy z pomocą! Sprawdź szczegóły naszej nowej akcji Prezentownik.

Brak pomysłu na świąteczne prezenty? Pomożemy!

Grudzień dobija się do listopadowych drzwi coraz głośniej, a wraz z nim coroczny, świąteczny zawrót głowy. Święta coraz bliżej, a Mikołajki zbliżają się jeszcze większymi krokami. Większość z nas już czuje chłodny dreszcz na karku, bo czasu coraz mniej, a pomysłów na prezenty wciąż brak.

Przeczytaj również: Święta coraz bliżej! Posłuchajcie najnowszych świątecznych piosenek

Jeśli jesteś jedną z tych osób – przychodzę z kreatywną pomocą. Mam nadzieję, że tytuł tego tekstu nie zdążył Cię jeszcze zniechęcić, bo choć oczywistym jest fakt, że prezenty zrobione własnoręcznie i od serca są najpiękniejsze, nie zamierzam Cię bardziej pogrążać takimi banałami.

Jeśli wciąż nie masz prezentów dla najbliższych, albo co gorsza – przynajmniej pomysłów na nie – to sytuacja jest już wystarczająco dramatyczna. Zamiast więc zachęcać Cię do uaktywnienia swojej artystycznej duszy proponuję coś innego, przyjemniejszego i łatwiejszego. Hand-made, ale od trochę innej strony. W wersji dla nieco większych leniuchów, spóźnionych z prezentami i tych, którzy nie czują się dobrze w rękodziele, a chcieliby obdarować swoich bliskich czymś bardziej wyjątkowym.

handmade prezent świąteczny
Hand-made: prezent świąteczny

Hand-made – gwarancja udanego prezentu

Mam na myśli twórców i rzemieślników, którzy sami tworzą piękne i wartościowe produkty. Jest wielu małych przedsiębiorców i ludzi, którzy robią wyjątkowe rzeczy jedynie w wolnym czasie. Wśród nich mamy osoby zajmujące się wypiekami, roślinami, tworzące własnoręczne dekoracje, świeczki, torby i plecaki, kosmetyki, akcesoria do domu czy ubrania, są też malarze i inni twórcy oraz osoby prowadzące przeróżne warsztaty, treningi czy inne aktywności dla głowy i ciała.

Taki własnoręcznie wykonany, pełen duszy prezent, z pewnością będzie lepszą opcją niż masowo kupowane rzeczy z obleganej sieciówki w centrum handlowym. Dodatkowo hand-made często wiąże się z możliwością większej personalizacji prezentu pod konkretną osobę. Ty masz większy wpływ na to, co dostanie obdarowywana przez Ciebie osoba, niż tylko wybór ze sklepowej ekspozycji, no i, co równie ważne – wpierasz małych, niezależnych twórców. Same korzyści!

handmade prezent świąteczny
Hand-made: prezent świąteczny

Rytmy.pl x Idę w Tango – sprawdź nasz Prezentownik!

Zmierzając do konkretów – tu z pomocą przychodzimy my. Rytmy.pl we współpracy z aplikacją Tango, startują z wyjątkową akcją Prezentownik. Wraz z początkiem grudnia, aż do samych świąt, na Instagramie Idę w Tango będziecie mogli obserwować mini kalendarz adwentowy. W ramach niego chcemy zaprezentować Wam kilkudziesięciu twórców i małych przedsiębiorstw, które naszym zdaniem warto uwzględnić na Waszej liście świątecznych zakupów. Już od 1 grudnia śledźcie instastory Idę w Tango i dajcie się zainspirować!

Jeśli zaś sam jesteś twórcą, prowadzisz swój prywatny mini-biznes i chciałbyś wziąć udział w naszym Prezentowniku – śmiało! Zgłoś się do nas. Napisz w wiadomości prywatnej na Instagramie aplikacji Tango i pokaż nam, co robisz.


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Idę w Tango na Instagramie

Tango Rytmy

Czasu coraz mniej, a Ty wciąż nie masz pomysłów na świąteczne prezenty? Przychodzimy z pomocą! Sprawdź szczegóły naszej nowej akcji Prezentownik. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Brak […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →