Święta coraz bliżej! Posłuchajcie najnowszych świątecznych piosenek


21 listopada 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Boże Narodzenie nadchodzi coraz większymi krokami, a świąteczny klimat zaczyna się już udzielać każdemu z nas, również artystom. Sprawdźcie najnowsze świąteczne propozycje muzyczne!

Święta Bożego Narodzenia z muzyką

Świąteczna muzyka to coroczna tradycja w wielu polskich domach. Kiedyś babcia puszczała kolędy, dziś w okolicach Świąt z głośników coraz częściej dobiegają nas głosy najpopularniejszych gwiazd i przedstawicieli aktualnego, muzycznego mianstreamu, którzy w grudniu zakładają mikołajowe czapeczki i prezentują się w odmiennej, świątecznej odsłonie.

piosenki świąteczne

I tak swoje bożonarodzeniowe przeboje nagrali chociażby Coldplay, Fleet Foxes, Tom Odell, Taylor Swift, czy Ariana Grande, a tacy artyści jak Justin Bieber, Sia, czy LemOn pokusili się nawet o nagranie całych albumów, poświęconych świątecznej aurze. Kto w tym roku zasili szeregi wyżej wymienionych i nagra największy świąteczny przebój 2020 roku?

Coldplay – Christmas Lights

Konkurs na najlepszy świąteczny przebój 2020 rozpoczęty!

Boże Narodzenie równo za miesiąc, więc pierwsze muzyczne propozycje na Święta już ujrzały światło dzienne. Okołoświątecznemu klimatowi po raz pierwszy dała się porwać grupa Kodaline. Ich najnowszy singiel This Must Be Christmas zasilił wersję deluxe wydanego w tym roku albumu Irlandczyków – One Day at a Time. Posłuchajcie!

Kodaline – This Must Be Christmas

W świąteczny klimat ponownie wsiąknął Sam Smith, który ma już na swoim koncie cover utworu River Joni Mitchell dla Spotify Singles oraz utwór Have Yourself A Merry Little Christmas. W tym roku brytyjski piosenkarz dzieli się klimatycznym, świątecznym love songiem, zatytułowanym The Lighthouse Keeper. Ten kawałek to prawdziwa magia Świąt!

Sam Smith – The Lighthouse Keeper

Swój muzyczny głos w sprawie świąt zabrała również zyskująca coraz większą popularność norweska wokalistka Marie Ulven, kryjąca się pod pseudonimem girl in red. Artystka z charakterystyczną dla siebie przekornością śpiewa o świątecznej miłości w pełnym uroku utworze two queens in a king sized bed. Aż chce się zakochać!

girl in red – two queens in a king sized bed


Posłuchaj również naszej świątecznej playlisty: Cool Christmas – nieoczywista świąteczna playlista od Rytmy.pl!

Boże Narodzenie nadchodzi coraz większymi krokami, a świąteczny klimat zaczyna się już udzielać każdemu z nas, również artystom. Sprawdźcie najnowsze świąteczne propozycje muzyczne! Święta Bożego Narodzenia z muzyką Świąteczna muzyka to coroczna tradycja w wielu polskich domach. Kiedyś babcia puszczała kolędy, dziś w okolicach Świąt z głośników coraz częściej dobiegają nas głosy najpopularniejszych gwiazd i […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.