Tom Odell powraca z nowym albumem! Posłuchaj “Jubilee Road”!


26 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Krążek brytyjskiego wokalisty trafił właśnie do sieci i sklepów.

W 2019 roku Tom Odell ponownie odwiedzi Polskę, by zagrać dla fanów dwa koncerty – 25 stycznie w krakowskiej Tauron Arenie oraz dzień później na warszawskim Torwarze.

Jednak zanim to nastąpi – koniecznie odpalcie jego najnowszą płytę “Jubilee Road”, która właśnie dziś trafiła na półki sklepowe oraz na największe serwisy streamingowe.

Tom Odell swój trzeci album nagrywał w jednym z londyńskich domów, który stał się dla niego inspiracją do tworzenia nowej muzyki.

Tworzyłem ten album w domu przy cichej ulicy we wschodnim Londynie. Teksty piosenek zainspirowane są wziętymi z życia historiami przyjaciół, których tam poznałem. Większość utworów nagrałem w salonie i jeśli mocno się wsłucham, nadal mogę usłyszeć w nich dźwięki telewizora mojego sąsiada z naprzeciwka, dzieci grające na ulicy w piłkę i kroki mojej dziewczyny chodzącej po drewnianej podłodze piętro wyżej. Już tam nie mieszkam, moje życie się zmieniło, ale zawsze z czułością będę wspominał ten czas i mam nadzieję, że ten słuchanie tego albumu sprawi Wam taką samą przyjemność, jak mi jego tworzenie.

Tak Tom Odell zapowiada swoją nową płytę. Słuchamy i czekamy na przyszłoroczne koncerty Toma Odella w Polsce!

Krążek brytyjskiego wokalisty trafił właśnie do sieci i sklepów. W 2019 roku Tom Odell ponownie odwiedzi Polskę, by zagrać dla fanów dwa koncerty – 25 stycznie w krakowskiej Tauron Arenie oraz dzień później na warszawskim Torwarze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →