Tom Odell powraca z nowym albumem! Posłuchaj “Jubilee Road”!


26 października 2018

Podziel się newsem:

Krążek brytyjskiego wokalisty trafił właśnie do sieci i sklepów.

W 2019 roku Tom Odell ponownie odwiedzi Polskę, by zagrać dla fanów dwa koncerty – 25 stycznie w krakowskiej Tauron Arenie oraz dzień później na warszawskim Torwarze.

Jednak zanim to nastąpi – koniecznie odpalcie jego najnowszą płytę “Jubilee Road”, która właśnie dziś trafiła na półki sklepowe oraz na największe serwisy streamingowe.

Tom Odell swój trzeci album nagrywał w jednym z londyńskich domów, który stał się dla niego inspiracją do tworzenia nowej muzyki.

Tworzyłem ten album w domu przy cichej ulicy we wschodnim Londynie. Teksty piosenek zainspirowane są wziętymi z życia historiami przyjaciół, których tam poznałem. Większość utworów nagrałem w salonie i jeśli mocno się wsłucham, nadal mogę usłyszeć w nich dźwięki telewizora mojego sąsiada z naprzeciwka, dzieci grające na ulicy w piłkę i kroki mojej dziewczyny chodzącej po drewnianej podłodze piętro wyżej. Już tam nie mieszkam, moje życie się zmieniło, ale zawsze z czułością będę wspominał ten czas i mam nadzieję, że ten słuchanie tego albumu sprawi Wam taką samą przyjemność, jak mi jego tworzenie.

Tak Tom Odell zapowiada swoją nową płytę. Słuchamy i czekamy na przyszłoroczne koncerty Toma Odella w Polsce!

Krążek brytyjskiego wokalisty trafił właśnie do sieci i sklepów. W 2019 roku Tom Odell ponownie odwiedzi Polskę, by zagrać dla fanów dwa koncerty – 25 stycznie w krakowskiej Tauron Arenie oraz dzień później na warszawskim Torwarze. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →