Mariah Carey i muzyczni goście w programie „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”


02 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Niekwestionowana, muzyczna królowa świąt, Mariah Carey, wraz ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi przygotowała specjalny program Mariah Carey’s Magical Christmas Special. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Mariah Carey – Królowa Świąt nie oddaje korony

Autorka ponadczasowego przeboju bożonarodzeniowego All I Want For Christmas Is You, Mariah Carey, nie zamierza szybko zejść ze swojego świątecznego piedestału. Wokalistka w tym roku przygotowała wyjątkową niespodziankę z okazji nadchodzących świąt.

Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You, posłuchaj:

Mariah Carey w specjalnym, muzycznym programie świątecznym

Mariah Carey’s Magical Christmas Special to specjalny program telewizyjny, w którym Mariah Carey wciela się w rolę wspaniałej przyjaciółki Świętego Mikołaja. Jak się okazuje – w obliczu świątecznego kryzysu tylko ona może uratować sytuację.

Nadchodząca produkcja Carey to połączenie muzyki, dynamicznego tańca i przełomowej animacji. To jednak wciąż nie wszystko, bo u boku artystki staną inne gwiazdy. Wśród nich znajdą się: Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland oraz Mykal-Michelle Harris.

Mariah Carey’s Magical Christmas Special, zobacz zwiastun

Program Mariah Carey’s Magical Christmas Special możecie oglądać już teraz na platformie Apple TV +. Nie przegapcie!

Oh Santa! – nowa wersja świątecznej piosenki od Mariah Carey. Będzie kolejny przebój na miarę All I Want For Christmas Is You?

To jednak nie koniec niespodzianek, bo wraz z premierą programu Mariah Carey’s Magical Christmas Special ukazała się również nowa wersja świątecznej piosenki Mariah CareyOh Santa!. Tym razem w utowrze słyszymy również Arianę Grande i Jennifer Hudson. Posłuchajcie!

Dodatkowo album z muzyką z programu, na którym znajdą się nowe interpretacje świątecznych klasyków, między innymi Sleigh Ride oraz specjalni muzyczni goście, trafi na wszystkie platformy cyfrowe 11 grudnia. Nie przegapcie!

Mariah Carey’s Magical Christmas Special
Mariah Carey’s Magical Christmas Special – plakat

Zobacz również: Święta coraz bliżej! Posłuchajcie najnowszych świątecznych piosenek

Niekwestionowana, muzyczna królowa świąt, Mariah Carey, wraz ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi przygotowała specjalny program Mariah Carey’s Magical Christmas Special. Sprawdźcie szczegóły! Mariah Carey – Królowa Świąt nie oddaje korony Autorka ponadczasowego przeboju bożonarodzeniowego All I Want For Christmas Is You, Mariah Carey, nie zamierza szybko zejść ze swojego świątecznego piedestału. Wokalistka w tym roku przygotowała […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.