Nowy album Kodaline – „One Day at a Time” już jest! [odsłuch]


15 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Właśnie ukazał się nowy, czwarty album irlandzkiego zespołu Kodaline - One Day at a Time. Zapraszamy na odsłuch tego wydawnictwa!

Nowy album Kodaline – One Day at a Time już dostępny

One Day at a Time to czwarty po In A Perfect World, Coming Up for Air oraz Politics of Living sprzed dwóch lat, album uwielbianej w Polsce, irlandzkiej grupy Kodaline, która w zeszłym roku zaprezentowała się po raz kolejny przed polską publicznością w ramach festiwalu Open’er.

Wtedy promowali jeszcze materiał ze swojego poprzedniego krążka na którym znalazły się chociażby takie przeboje, jak Hide and Seek, czy Brother. Teraz odwiedziliby nas już z zupełnie nowymi przebojami, których na ich nowej płycie znalazło się dokładnie dziesięć.

Kodaline One Day at a Time

Kodaline – przebojowość pełna emocjonalności

Przebojowości temu albumowi bowiem odebrać nie można. Choć Kodaline zachowuje wciąż charakterystyczne dla siebie, subtelne brzmienie, już od jakiegoś czasu, grupa zmierza bardziej w mainstreamowym i radiowym kierunku, niż alternatywno-indie rockowym, jak zapowiadały to ich początki.

One Day at a Time to album przepełniony miłosnymi, poruszającymi balladami, którym mimo wszystko bliżej jednak do popowych hitów, niż takich klasyków z początku kariery jak All I Want, czy High Hopes. Nie odbiera to jednak Irlandczykom romantycznego uroku i emocjonalnego, muzycznego wdzięku, za który pokochały ich miliony fanów na całym świecie.

Kodaline – One Day at a Time, odsłuch:

Posłuchajcie ich najnowszego albumu i przekonajcie się sami, jak brzmi One Day at a Time:

Właśnie ukazał się nowy, czwarty album irlandzkiego zespołu Kodaline – One Day at a Time. Zapraszamy na odsłuch tego wydawnictwa! Nowy album Kodaline – One Day at a Time już dostępny One Day at a Time to czwarty po In A Perfect World, Coming Up for Air oraz Politics of Living sprzed dwóch lat, album […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.