Kodaline dzieli się teledyskiem do singla „Wherever You Are”


17 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Irlandzki zespół Kodaline prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla Wherever You Are. Zobaczcie tę wzruszającą historię o miłości!

Kodaline – specjaliści od smutnych piosenek

Kodaline to twórcy takich przebojów jak All I Want, czy High Hopes, choć trudno nazywać przebojami utwory, które tak wielu słuchaczom złamały serce. Irlandczycy to zdecydowanie specjaliści od smutnych piosenek i właśnie za nie pokochały ich miliony fanów na całym świecie.

Od jakiegoś czasu jednak zespół coraz częściej pokazuje swoje nowe oblicze. Stara się zdjąć z siebie łatkę grupy od romantycznych i wzruszających ballad, dzieląc się ze swoimi słuchaczami takimi kawałkami jak Hide And Seek czy Raging, które powstało we współpracy z popularnym producentem Kygo.

Skręt w bardziej popowe i mainstreamowe brzmienia nie sprawił jednak, że Kodaline stracili na autentyczności, co potwierdzili chociażby podczas swojego ostatniego występu w Polsce w ramach festiwalu Open’er 2019, gdzie porwali swoją muzykę nawet tę mniej przekonaną część publiczności.

Wherever You Are – nowy utwór od Kodaline

Niedawno zespół podzielił się zupełnie nowym singlem, który pomimo wesołej i tanecznej warstwy muzycznej, dającej utworowi spory potencjał radiowy, kryje w sobie naprawdę przejmującą historię.

Kodaline Wherever You Are

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami nową muzyką. Graliśmy ten utwór na naszych koncertach w ciągu ostatnich kilku miesięcy i świetnie się przy tym bawiliśmy. Wherever You Are to piosenka o bliskich, których mamy w swoich sercach i umysłach, nawet gdy nie ma ich przy nas. Napisałem to specjalnie dla mojej dziewczyny, ponieważ przez cały czas, gdy byłem w trasie nie mogliśmy się zobaczyć. To utwór naprawdę bliski mojemu sercu.

Tak o najnowszym singlu Kodaline wypowiada się wokalista zespołu – Stephen Garrigan. Zobaczcie zatem równie poruszający teledysk do Wherever You Are!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty pop

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.