TOP 10: Najlepsze teledyski tygodnia. Musicie je zobaczyć!

Podziel się newsem:

W mijającym tygodniu ukazało się wiele ciekawych i pomysłowych teledysków. Sprawdźcie, czy nie niczego przypadkiem nie przegapiliście.

Reklama

Zebraliśmy 10 teledysków, które ukazały się w tym tygodniu, które warto zobaczyć. Zróbcie sobie ucztę dla uszu i oczu i zobaczcie te klipy:

The Weeknd – In Your Eyes

The Weeknd w ubiegły piątek wydał swoją najnowszą płytę After Hours. Kilka dni później w sieci pojawił się klip do jednego z utworów – In Your Eyes. Wokalista przy promocji tego albumu postawił na charakterystyczny wizerunek – czerwony garnitur i ogromne okulary, którego się trzyma również w najnowszym teledysku. Zobaczcie:

Nothing But Thieves – Is Everybody Going Crazy?

W tym tygodniu otrzymaliśmy zupełnie nowy kawałek od brytyjskiego zespołu Nothing But Thieves. Utwór Is Everybody Going Crazy? niespodziewanie idealnie wpasował się w obecne realia. Muzycy zachęcają, aby dodawać go do swoich playlist na kwarantannę. Zobaczcie klip:

Kygo, Zara Larsson, Tyga – Like It Is

Kygo zapowiada nową, trzecią płytę, która będzie nosić tytuł Golden Hour. W pierwszym singlu – Like It Is, do współpracy zaprosił wokalistkę Zarę Larsson i rapera Tygę. Sprawdźcie, jak wyszło:

Dua Lipa – Break My Heart

Nowy album Dua Lipy, Future Nostalgia, trafił już do sprzedaży i na serwisy streamingowe. Tuż przed przyspieszoną premierą krążka, artystka podzieliła się trzecim singlem Break My Heart. Zobaczcie klip:

PRO8L3M – Jak Disney

PRO8L3M promuje obecnie swoje najnowsze wydawnictwo Art Brut 2. W ramach małej odskoczni, duet zaprezentował klip do utworu pochodzącego z poprzedniego krążka Widmo. Animowane wideo to dzieło Bartosza Minkiewicza, stworzone w oparciu o fragmenty animacji Wilq Superbohater.

Sonar Soul, Zofia Lubos – Tracę

Sonar Soul zaprezentował klip do kolejnego singla ze swojej producenckiej płyty You Are My Sun. W teledysku do utworu Tracę przeplatają się trzy historie, które opowiadają o naszych pragnieniach i o tym, jak łatwo można się w nich zatracić. Koniecznie zobaczcie:

Selena Gomez – Dance Again

Dance Again to utwór pochodzący z najnowszej płyty Seleny GomezRare. Artystka w opisie pod klipem zapowiedziała, że część zysków ze sprzedaży merchu zostanie przekazana na pomoc wesprze fundację MusiCares w walce z koronawirusem.

Kodaline – Sometimes

Nowy utwór od Kodaline Sometimes, opowiada o lęku i radzeniu sobie z nim. Choć na początku może zmylić swoim wesołym brzmieniem, porusza bardzo poważne kwestie. Utwór został zobrazowany ciekawym klipem, zobaczcie:

SING4LIFE – Featuring Bono, will.i.am, Jennifer Hudson and Yoshiki

SING4LIFE to nowa wersja utworu Let Your Love Be Known, którą niedawno Bono z U2 zadedykował Włochom. Do studyjnej wersji utworu artysta zaprosił will.i.ama, Jennifer Hudson oraz japońskiego kompozytora Yoshiki’ego. Muzycy nagrali swoje partie oraz wideo, osobno, w swoich domach.

Fisz Emade Tworzywo – Piękny dzień

W tym tygodniu Fisz Emade Tworzywo zaprezentowali zupełnie nowy utwór, który nagrali telefonami we własnych domach. W klipie widzimy obraz podzielony na trzy części. W każdej z nich, członkowie zespołu pokazują swoje domowe „studia nagraniowe”. Jak widać można dalej tworzyć w czasie kwarantanny.

W mijającym tygodniu ukazało się wiele ciekawych i pomysłowych teledysków. Sprawdźcie, czy nie niczego przypadkiem nie przegapiliście. Zebraliśmy 10 teledysków, które ukazały się w tym tygodniu, które warto zobaczyć. Zróbcie sobie ucztę dla uszu i oczu i zobaczcie te klipy: The Weeknd – In Your Eyes The Weeknd w ubiegły piątek wydał swoją najnowszą płytę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: