David Guetta i Sia ponownie łączą siły. Posłuchaj singla „Let’s Love”


13 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

David Guetta i Sia znów razem w jednym utworze. Sprawdźcie najnowszy singiel DJa - Let's Love! Będzie kolejny hit?

Duet David Guetta i Sia, czyli gwarancja dobrego przeboju

Duet David Guetta i Sia po raz pierwszy zatrząsł światem muzycznym w 2011 roku. To właśnie wtedy ukazały się dwa single z piątego, pełnego hitów, albumu francuskiego DJa i producenta – Nothing but the Beat. Zarówno Titanium jak i She Wolf (Falling to Pieces) w ekspresowym tempie podbiły serca słuchaczy na całym świecie i stały się przebojami, do których fani wciąż chętnie wracają.

W tamtym czasie kariera australijskiej wokalistki wciąż jeszcze raczkowała. Niewątpliwie współpraca z Davidem Guettą przyczyniła się do uzyskania większego rozgłosu przez artystkę, która dziś jest na topie, jeśli chodzi o międzynarodową scenę muzyki pop.

Ścieżki tej dwójki przecięły się jeszcze nie raz, a Sia gościła na każdym kolejnym albumie Davida Guetty. Z ich współpracy powstały jeszcze takie kawałki jak Flames, Light Headed, Bang My Head, czy The Whisperer.

Sia David Guetta

Sia i David Guetta znów razem. Posłuchajcie nowego singla Let’s Love!

Sia i David Guetta ponownie łączą siły. Właśnie ukazał się nowy singiel DJa – Let’s Love, w którym ponownie słyszymy wokalistkę. Czy współpraca tej dwójki po raz kolejny ma szansę zaowocować wielkim przebojem? Tym razem jest zdecydowanie spokojniej niż to, do czego przyzwyczaił nas ten producencko-wokalny duet w przeszłości, ale przekonajcie się sami!

David Guetta i Sia znów razem w jednym utworze. Sprawdźcie najnowszy singiel DJa – Let’s Love! Będzie kolejny hit? Duet David Guetta i Sia, czyli gwarancja dobrego przeboju Duet David Guetta i Sia po raz pierwszy zatrząsł światem muzycznym w 2011 roku. To właśnie wtedy ukazały się dwa single z piątego, pełnego hitów, albumu francuskiego […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.