Sia zaprezentowała nowy utwór, napisany z Dua Lipą

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sia udostępniła w sieci swój nowy utwór Saved My Life. Jego współautorką jest Dua Lipa, a zyski z niego wspomogą walkę z koronawirusem.

Sia zadebiutowała z nowym singlem podczas livestreamu organizacji Americares COVID is No Joke. Podczas tego wydarzenia wystąpili komicy i muzycy w składzie: Steve Carell, Elizabeth Banks, Ike Barinholtz, Will Ferrell, Bryan Cranston i Gal Gadot. Wydarzenie zakończyło premierowe wykonanie utworu Saved My Life, który Sia zaśpiewała za lampą, aby zasłonić twarz. Całość możecie obejrzeć poniżej (występ Sii rozpoczyna się w 59 minucie):

COVID is No Joke

Sia stworzyła nowy utwór, by pomóc w walce z koronawirusem

Niedługo później singiel w wersji audio trafił do serwisów stremingowych. Dochód z niego zostanie przekazany fundacjom Americares i CORE Response, na pomoc w walce z pandemią koronawirusa. Współautorami utworu są: Dua Lipa oraz Greg Kurstin, który odpowiada również za jego produkcję.

Sia – Saved My Life


To pierwsza nowość od australijskiej wokalistki od czasu wydania singla Original, który promował film Dolittle. Oprócz tego, Się w ostatnim czasie można było usłyszeć chociażby na najnowszej płycie najpopularniejszego k-popowego boysbandu BTS.

BTS – ON, ft. Sia

Aktualnie dyskografię autorki takich hitów jak Chandelier czy Cheap Thrills zamyka wydany w 2019 roku album LSD, stworzony przez trio – Labrinth, Sia i Diplo.

LSD – Thunderclouds

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.