Sia i Hans Zimmer we wspólnym utworze dla BBC

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Piosenkarka Sia oraz kompozytor Hans Zimmer połączyli siły na potrzeby nowej produkcji stacji BBC - Seven Worlds, One Planet.

Sia, Hans Zimmer – Out There

Sia to jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek i członkini powstałego niedawno tria LSD, z którym wydała w tym roku płytę – Labrinth, Sia & Diplo present…LSD.

Hans Zimmer to z kolei niemiecki kompozytor, który stworzył muzykę do ponad 120 filmów. Za ścieżkę dźwiękową do Króla Lwa zdobył nawet Oscara.

Teraz artyści połączyli siły i stworzyli wspólnie utwór do nowego przyrodniczego programu BBC – Seven Worlds, One Planet. Utwór nosi tytuł Out There i można go usłyszeć w oficjalnym zwiastunie produkcji.

BBC – Seven Worlds, One Planet – zobacz zwiastun:

Serial Seven Worlds, One Planet, czyli najnowsze dzieło biologa, pisarza i podróżnika Sir Davida Attenborough ma zadebiutować jeszcze w tym roku, nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Produkcja ma się składać z siedmiu odcinków i będzie przyglądać się zachowaniom zwierząt i naturalnym procesom Ziemi. Jednocześnie serial pokaże również człowieka żyjącego w erze konsumpcjonizmu i społeczeństwa informacyjnego.

Historia będzie przedstawiona z perspektywy siedmiu kontynentów i ukaże je od uformowania do współczesności. Dzikie i różnorodne życie fauny i flory zostanie zestawione z tym, jak w wyniku działalności człowieka, przyszłość bogactwa przyrody stoi pod znakiem zapytania.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:
sia