Sia zapowiada swój film “Music” i nowy album


20 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Sia w roli reżyserki przedstawia swój najnowszy film – Music. Zobaczcie zwiastun tej poruszającej, pełnej muzyki opowieści!

Sia debiutuje w roli reżyserki

Sia wkracza do kina. Nie z piosenką promującą film, nie z soundrackiem, nie w epizodycznej roli, ani nie jako główna aktorka. Artystka wchodzi w branżę filmową z całym arsenałem działań zakulisowych, które składają się na powstanie filmu Music.

Co to oznacza? Otóż, Sia wcieliła się w reżyserkę filmową. Jej debiut w tej roli może się okazać naprawdę udany, bowiem film Music jawi się jako połączenie poruszającej historii pełnej miłości z elementami musicalowymi.

Sia Music film
Sia – “Music”, plakat filmu

O czym opowiada Music – nowy film w reżyserii Sii?

Fanów Sii nie powinna dziwić obecność w filmie Maddie Ziegler, którą możecie znać z kilku teledysków artystki, między innymi Chandelier, czy Elastic Heart. Aktorka wcieliła się tym razem w osobę, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Jej siostra (w tej roli Kate Hudson), po niespodziewanej śmierci babci staje się jedynym opiekunem tytułowej Music i zmaga się nowymi obowiązkami w swoim życiu. W pewnym momencie do akcji wkracza sąsiad sióstr, Ebo (Leslie Odom), który okazuje się być nie tylko wsparciem dla starszej siostry Zu, ale również osobą wykazującą ogromne zrozumienie dla Music.

Film Music – zobacz zwiastun

Premiera Music, pierwszego filmu Sii

Nadchodzący film Sii może okazać się prawdziwym hitem. Nie przegapcie jego premiery, która będzie miała miejsce już 12 lutego w serwisach VOD (ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, CHILI, Play, iTunes, NETIA, Multimedia GO, VECTRA TV Online, UPC Polska, Mojeekino.pl, E-Kino Pod Baranami). Z kolei 24 lutego film będzie również dostępny na DVD.

Sia wydaje również nowy album – premiera, tracklista i okładka płyty Music

Tego samego dnia, co film Music ukaże się również nowy album Sii o tym samym tytule. Znajdą się na nim nie tylko piosenki z filmu, ale również dodatkowe utwory inspirowane kinową historią. Pełna tracklista płyty prezentuje się następująco:

 1. Together
 2. Hey Boy
 3. Saved My Life
 4. Floating Through Space
 5. Eye to Eye
 6. Music
 7. 1+1
 8. Courage to Change
 9. Play Dumb
 10. Beautiful Things Can Happen
 11. Lie to Me
 12. Oblivion (featuring Labrinth)
 13. Miracle
 14. Hey Boy (featuring Burna Boy)
Sia Music album
Sia – “Music”, okładka albumu

Sia – Music, preorder albumu

Preorder albumu Music możecie już teraz zamawiać na oficjalnej stronie artystki. W oczekiwaniu na jego premierę zobaczcie teledysk do promującego go singla Together!

Sia w roli reżyserki przedstawia swój najnowszy film – Music. Zobaczcie zwiastun tej poruszającej, pełnej muzyki opowieści! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Sia debiutuje […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

sia

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →