Sia prezentuje nowy singiel – “Hey Boy”


22 listopada 2020

Podziel się newsem:

Sia podzieliła się nowym utworem, który zapowiada album Music: Songs from and Inspired by the Motion Picture, nagrany na potrzeby filmu Music w reżyserii australijskiej artystki. Sprawdźcie szczegóły.

Hey Boy – Sia prezentuje nowy singiel z nadchodzącego albumu

Music: Songs from and Inspired by the Motion Picture to ścieżka dźwiękowa do filmu Music, który wyreżyserowała Sia. Najnowszy singiel Hey Boy to czwarta, po Together, Courage to Change i Saved My Life zapowiedź albumu, który ujrzy światło dzienne 12 lutego 2021 roku.

Album jest dostępny w przedsprzedaży w 4 wersjach: cyfrowej, CD, czarnym winylu oraz winylu z motywem jajka, nawiązującym do okładku wydawnictwa.

Music – reżyserski debiut Sii, w kinach w 2021 roku

Z kolei film Music to dramat muzyczny wyreżyserowany przez australijską piosenkarkę. Scenariusz filmu został napisany wspólnie przez Się i autora książek dla dzieci Dallasa Claytona, na podstawie jednostronicowej historii, którą artystka napisała w 2007 roku. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Kate Hudson, Maddie Ziegler, Leslie Odom Jr. czy Héctor Elizondo. Film zadebiutuje na dużym ekranie na początku 2021 roku, jednak dokładna data nie jest jeszcze ogłoszona.

Music to historia Zu (Kate Hudson), od niedawna trzeźwej dilerki narkotyków, która zostaje jedyną opiekunką swojej przyrodniej siostry Music (Maddie Ziegler), nastolatki o specjalnych potrzebach. Zu jest wolnym duchem, który ledwo potrafi o siebie zadbać, nie mówiąc już o swojej siostrze, Wkrótce dowiaduje się, że życiowe przeszkody są łatwiejsze z niewielką pomocą przyjaciela, Ebo (Leslie Odom Jr.), sąsiada, którego historia rodzinna czyni go kimś, od kogo Zu może się uczyć i na którym może polegać.

Zobaczcie pierwszy zwiastun:

Sia ogłosiła projekt filmowy na Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2015 roku. Początkowo miał to być film niemuzyczny, jednak później został napisany jako musical, z piosenkami Sii i choreografią Ryana Heffingtona, z którym wielokrotnie wcześniej współpracowała.

Sia podzieliła się nowym utworem, który zapowiada album Music: Songs from and Inspired by the Motion Picture, nagrany na potrzeby filmu Music w reżyserii australijskiej artystki. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

sia

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →