BLACK FRIDAY w sklepie #idęwtango. Wszystkie produkty -30% do końca weekendu!


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Rozpoczynamy pierwsze BLACK FRIDAY w historii naszego sklepu internetowego #idęwtango. Czekają na Was nowe kolekcje w promocyjnych cenach!

Dotychczas informowaliśmy Was o dostępności dwóch kolekcji, obu inspirowanych kulturą rave i sceną elektroniczną, która nie jest obca czytelnikom muno.pl.

Hip-hopowa kolekcja w sklepie #idęwtango

Nie mogliśmy przejść obojętnie obok kolejnego dużego ruchu w ekosystemie TFF jakim było rozszerzenie redakcji rap na Rytmy.pl. Z tej okazji na www.idewtango.pl wleciała kolekcja hip-hopowa. Za jej selekcję odpowiadali nasi rapowi ludzie, więc jesteśmy przekonani, że wzory trafią w Wasze gusta.

nowe kolekcje i black friday w sklepie idęwtango

Młodzieżowe Słowo Roku 2021 – jesteś Zodiakarą?

Podążając za najnowszymi trendami, przygotowaliśmy także dwanaście zupełnie nowych wzorów ze słowami, które wiodły w minionych miesiącach prym na naszych ustach i zostały wyróżnione w plebiscycie Młodzieżowe Słowo Roku 2021. Złapiecie więc koszulki z takimi hasłami jak: OK BOOMER, sheesh, śpiulkolot pogchamp, mrozi, gituwa, cringe czy zodiakara.

nowe kolekcje i black friday w sklepie idęwtango

Sklep Idewtango.pl – ładni ludzie ubierają się na czarno

Ładni ludzie ubierają się na czarno – mocno trzymamy się tego stwierdzenia, dlatego merch z dwóch najnowszych kolekcji dorwiecie tylko w takiej kolorystyce. Kolekcja hip-hopowa to koszulki i bluzy, wzory z Młodzieżowymi Słowami Roku znalazły się tylko na t-shirtach.

nowe kolekcje i black friday w sklepie idęwtango

Black Friday w sklepie idewtango.pl – PROMOCJE

Z okazji tegorocznego BLACK FRIDAY przygotowaliśmy największą promocję w naszej kilkumiesięcznej historii. Od dzisiaj, 24 listopada, do niedzieli, 28 listopada, wszystkie ubrania kupicie z rabatem w wysokości -30%.

Użyjcie w koszyku kodu BLACKTANGO i noście nasz merch idąc w tango!

nowe kolekcje i black friday w sklepie idęwtango

Rozpoczynamy pierwsze BLACK FRIDAY w historii naszego sklepu internetowego #idęwtango. Czekają na Was nowe kolekcje w promocyjnych cenach! Dotychczas informowaliśmy Was o dostępności dwóch kolekcji, obu inspirowanych kulturą rave i sceną elektroniczną, która nie jest obca czytelnikom muno.pl. Hip-hopowa kolekcja w sklepie #idęwtango Nie mogliśmy przejść obojętnie obok kolejnego dużego ruchu w ekosystemie TFF jakim […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →