Fot. Piotr Głowacki

TANGO WEAR. Oto nasz sklep i kolekcja ubrań inspirowana tęsknotą za imprezami i festiwalami

Podziel się newsem:

Przedstawiamy Wam nasz najnowszy projekt. IDĘWTANGO to sklep internetowy, w którym znajdziecie kolekcję ubrań inspirowaną kulturą klubową i tęsknotą za festiwalami.

Od miesięcy pracowaliśmy nad nowym konceptem – sklepem internetowym IDĘWTANGO i kolekcją ubrań związanych z kulturą klubową. Tak narodził się pomysł na TANGO WEAR – ubrania, które nie tylko będą towarzyszyć podczas imprez, ale również pozwolą utożsamić się z kulturą klubową i pokazać to na zewnątrz.

tango wear idęwtango
TANGO WEAR. Rave Art – Fot. Piotr Głowacki

TANGO WEAR. Rave Art. Z tęsknoty za imprezami

W ostatnich miesiącach mocno stęskniliśmy się za imprezami, spotkaniami, festiwalami, klubami i rave’ami. Czy bardziej ogólnie – za obcowaniem z muzyką na żywo. Ta tęsknota właśnie stała się inspiracją i jednym z motorów napędowych do powstania pierwszej kolekcji TANGO WEAR – Rave Art.

tango wear idęwtango
TANGO WEAR. Rave Art – Fot. Piotr Głowacki

W kolekcji Rave Art wykorzystaliśmy elementy znane fanom imprez i festiwali, łącząc je z dziełami polskich artystów i współczesnymi technologiami. Tym samym daliśmy wyraz naszemu stanowisku, że kulturę klubową należy traktować jako równoprawną dziedzinę życia i kultury. Autorką projektów jest Agnieszka Diesing.

TANGO WEAR. Rave Art – Fot. Piotr Głowacki
TANGO WEAR. Rave Art – Fot. Piotr Głowacki

W pierwszym dropie elementami przewodnimi są trzy postacie – RejwtansTAŃCZyk i Ravemisser. Kolekcja złożona jest z t-shirtów oraz bluz, dostępnych w dwóch kolorach (szary lub czarny – bluzy, biały lub czarny – koszulki), w dwóch wersjach kroju oraz z nadrukiem #idęwtango na plecach lub bez niego.

tango wear idęwtango
TANGO WEAR. Rave Art – Fot. Piotr Głowacki

TANGO WEAR. Moda klubowa

Z okazji inauguracji kolekcji, a tym samym naszego sklepu, wszystkie produkty są dostępne w niższych cenach. Ofertę znajdziecie tutaj.

Premierze kolekcji towarzyszy sesja zdjęciowa wykonana przez jednego z najbardziej kreatywnych twórców Poznania – Marcina Moja. Dzięki uprzejmości właścicieli, zdjęcia zrobiono we wnętrzach doskonale znanych miejscówek stolicy Wielkopolski – Przelotu i House Szkolna. W rolę modeli wcielili się nasi dobrzy znajomi i regularni bywalcy poznańskich parkietów – Julia Rufael i Olek Kaźmierczak aka naked relaxing.

tango wear idęwtango
Rave Art – Fot. Piotr Głowacki

Rozpoczynając nowy projekt, mieliśmy na uwadze kwestię odpowiedzialnej konsumpcji, dlatego ubrania zabezpieczane są w transporcie naturalnymi środkami, bez wykorzystania sztucznych substancji, oraz wysyłane w opakowaniach w 100 proc. biodegradowalnych.

TANGO WEAR. Rave Art – Fot. Piotr Głowacki
TANGO WEAR. Rave Art – Fot. Piotr Głowacki

Wkrótce w sklepie IDĘWTANGO znajdziecie odzież różnych marek związanych z życiem klubowym, kulturalnym i lifestyle’owym. Wśród naszych produktów pojawią się kolekcje tworzone we współpracy z największymi festiwalami, organizatorami, artystami i klubami. W ofercie sklepu będziecie mogli kupić również projekty od redakcji Muno.pl i Rytmy.pl.

Przedstawiamy Wam nasz najnowszy projekt. IDĘWTANGO to sklep internetowy, w którym znajdziecie kolekcję ubrań inspirowaną kulturą klubową i tęsknotą za festiwalami. Od miesięcy pracowaliśmy nad nowym konceptem – sklepem internetowym IDĘWTANGO i kolekcją ubrań związanych z kulturą klubową. Tak narodził się pomysł na TANGO WEAR – ubrania, które nie tylko będą towarzyszyć podczas imprez, ale […]

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →