fot. Priscilla Du Preez, unsplash.com

Portal Rytmy.pl z rekordowymi zasięgami w październiku


09 listopada 2021

Podziel się newsem:

Portal Rytmy.pl w październiku zanotował rekordową liczbę odsłon. Pozostałe serwisy wchodzące w skład ekosystemu agencji Time For Friends również mogą pochwalić się imponującymi wynikami.

Agencja Time For Friends z rekordowym wynikiem w październiku

Agencja Time For Friends z impetem rozpoczęła sezon jesienno-zimowy, notując rekordowe wyniki we wszystkich swoich serwisach. Platformy Rytmy.pl, Muno.pl i Biletomat.pl w poprzednim miesiącu zdobyły 1 000 000 unikalnych
użytkowników i ponad 2 000 000 odsłon. To ponad dwukrotny wzrost ruchu w porównaniu z poprzednimi miesiącami. I to wszystko w niezwykle trudnych dla branży rozrywkowej czasach.

Rytmy.pl z rekordowym wynikiem w październiku

Nie czekaliśmy z założonymi rękami. W czasach zamrożonych wydarzeń kulturalnych zaoferowaliśmy branży szereg rozwiązań komunikacyjnych, wzmocniliśmy redakcję i dział kreatywno marketingowy. Zabieraliśmy stanowisko w najważniejszych i najciekawszych tematach branży rozrywkowo-kulturalnej. Imponujące wyniki są wypadkową pracy naszego zespołu i potwierdzają, że obraliśmy słuszny kierunek

– mówi Dyrektor Kreatywny, Alex Kubaczewski

Ważnym kierunkiem rozwoju stał się także aspekt technologiczny i wizerunkowy naszej marki. Dużą rolę odgrywają wprowadzane nowe rozwiązania technologiczne w naszych produktach, takich jak aplikacja i bileteria. Wzmocniliśmy też działania na polu contentowym – to przyniosło efekt – osiągamy znakomite wyniki jeśli chodzi o zasięg, odsłony i dotarcie do odbiorców. Już teraz wiemy, że nie tylko chcemy iść po więcej, ale skutecznie rozpoznaliśmy potrzeby na rynku i realnie je zaspokajamy.

– wyjaśnia Konrad Kubaczewski, Prezes Zarządu i CEO Time For Friends

Jeśli chodzi o platformy cyfrowe wspierające portale Rytmy.pl, Muno.pl i Biletomat.pl, to za ich pomocą w październiku dotarcie do naszych czytelników i użytkowników wyniosło 5 000 000 uzyskując jednocześnie 1 500 000 aktywności! Jest to niewątpliwie wynik dobrze targetowanych komunikatów na Facebooku, ale także wdrażanie strategii komunikacji na platformach takich jak Instagram, czy Tik Tok.

Rytmy.pl z rekordowym wynikiem w październiku
fot. Nathan Dumlao, unsplash.com

To nie koniec rozwoju kompetencji agencji, która w 2022 roku ma w planach wprowadzenie kolejnych zmian, które znacznie wpłyną na możliwości serwisów Rytmy.pl i Muno.pl, ale także bileterii Biletomat.pl i aplikacji Tango. Dopiero się rozkręcamy!

Tango – koncertowe sztosy, festiwale, wydarzenia, wszystko w jednym miejscu

Portal Rytmy.pl w październiku zanotował rekordową liczbę odsłon. Pozostałe serwisy wchodzące w skład ekosystemu agencji Time For Friends również mogą pochwalić się imponującymi wynikami. Agencja Time For Friends z rekordowym wynikiem w październiku Agencja Time For Friends z impetem rozpoczęła sezon jesienno-zimowy, notując rekordowe wyniki we wszystkich swoich serwisach. Platformy Rytmy.pl, Muno.pl i Biletomat.pl w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →