Jak narysowaliśmy nową stronę Rytmy.pl wraz z Samsung Galaxy Z Fold3 5G


08 października 2021

Podziel się newsem:

Razem z Samsung Galaxy Z Fold3 5G zdecydowaliśmy się na pewny challange – postanowiliśmy narysować nową stronę Rytmy.pl za pomocą nowego folda. Jak do tego doszło? Poznajcie historię!

Do tematu staraliśmy się podejść nieszablonowo, a przede wszystkim możliwie szeroko. Chodziło zwłaszcza o to, by jak najobszerniej zaprezentować główny atut nowego smartfona – jego rozkładaną konstrukcję, dzięki której po rozłożeniu do dyspozycji mamy ekran o powierzchni 7,6″. Dodatkowo, ten niesamowity rozkładany ekran współpracuje ze specjalnym rysikiem S Pen (do kupienia osobno). Tym samym Samsung Galaxy Z Fold3 5G staje się czymś więcej niż smartfonem do wygodnego przeglądania treści – jest pełnoprawnym narzędziem do kreatywnej pracy i to nie tylko dla grafików.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold 3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Jednak stworzyć grafikę czy ilustrację to jedno. Ale żeby narysować stronę internetową? Jak się okazuje, dzięki połączeniu talentu, wizji oraz twórczego warsztatu z kreatywnym narzędziem, takim jak Galaxy Z Fold3 5G, wszystko staje się możliwe.

Przez miesiąc mogliście podziwiać nową czołówkę Strony głównej złożonej z animacji oraz otwieranego folda, w którym wyświetlaliśmy najgorętsze treści.

fold1

Strona internetowa narysowana na… smartfonie

Człowiekiem o wspomnianych już talencie, wizji i rozwiniętym warsztacie, jest nikt inny jak Bart Sucharski. Ten uznany artysta specjalizujący się, wielu dziedzinach sztuki, głównie wizualnych, uwielbia bawić się formą i przestrzenią. Nietuzinkowa wyobraźnia i mocno autorskie podejście do tworzenia zaowocowało stylem, który trudno pomylić z czymkolwiek innym. Mając na względzie doświadczenie i umiejętności Barta byliśmy pewni, że to wyzwanie musi zakończyć się sukcesem, a przede wszystkim czymś spektakularnym.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Otwórz Swój Świat, czyli redakcja Rytmy.pl bez tajemnic

Wróćmy jednak do początku. Przez ostatni miesiąc mogliście przypatrywać się rozmaitym działaniom, których podjęliśmy się w ramach wspólnej kampanii, w której towarzyszyły nam najnowsze foldy Samsung: Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G. Z pomocą drugiego z nich, pod hasłem Otwórz Swój Świat prezentowaliśmy Wam m.in. kulisy naszej pracy.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej. Chcieliśmy nie tylko pokazać Wam ludzi stojących za redakcją Rytmy.pl. Zdecydowaliśmy zmienić oblicze samej redakcji. Właśnie w tym celu zaprosiliśmy do współpracy Barta Sucharskiego.

Nie potrafię określić siebie i swojej sztuki w jeden sposób: jestem, street-artowcem, grafikiem, designerem, rzeźbiarzem – moja artystyczna wrażliwość objawia się na wielu polach. W moim portfolio mam dziesiątki plakatów muzycznych, ale też wiele projektów sztuki użytkowej. Ostatnio jednak najbardziej pochłania mnie street-art, ale nie porzucam bardziej „klasycznego” malarstwa – nadal tworzenie obrazów jest tym, w jaki sposób chcę dzielić się moją pasją z innymi.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold 3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Istotną kwestią była dla nas odpowiedź na pytanie o połączenie sfery sztuki i pracy kreatywnej z technologią. Na jakich płaszczyznach mogą spotkać się te dwa światy? Bart Sucharski ma na to swoją odpowiedź:

Obydwie dziedziny zgodnie ze sobą koegzystują, stanowiąc równorzędne źródła poznania i kreacji.

Tak powstała nowa strona Rytmy.pl

Zobaczcie jak wyglądały kulisy powstawania wyjątkowej odsłony strony Rytmy.pl, przygotowanej przez Barta Sucharskiego w ramach kampanii z Samsung Galaxy Z Fold3 5G!

Razem z Samsung Galaxy Z Fold3 5G zdecydowaliśmy się na pewny challange – postanowiliśmy narysować nową stronę Rytmy.pl za pomocą nowego folda. Jak do tego doszło? Poznajcie historię! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →