Jak narysowaliśmy nową stronę Rytmy.pl wraz z Samsung Galaxy Z Fold3 5G


08 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Razem z Samsung Galaxy Z Fold3 5G zdecydowaliśmy się na pewny challange – postanowiliśmy narysować nową stronę Rytmy.pl za pomocą nowego folda. Jak do tego doszło? Poznajcie historię!

Do tematu staraliśmy się podejść nieszablonowo, a przede wszystkim możliwie szeroko. Chodziło zwłaszcza o to, by jak najobszerniej zaprezentować główny atut nowego smartfona – jego rozkładaną konstrukcję, dzięki której po rozłożeniu do dyspozycji mamy ekran o powierzchni 7,6″. Dodatkowo, ten niesamowity rozkładany ekran współpracuje ze specjalnym rysikiem S Pen (do kupienia osobno). Tym samym Samsung Galaxy Z Fold3 5G staje się czymś więcej niż smartfonem do wygodnego przeglądania treści – jest pełnoprawnym narzędziem do kreatywnej pracy i to nie tylko dla grafików.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold 3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Jednak stworzyć grafikę czy ilustrację to jedno. Ale żeby narysować stronę internetową? Jak się okazuje, dzięki połączeniu talentu, wizji oraz twórczego warsztatu z kreatywnym narzędziem, takim jak Galaxy Z Fold3 5G, wszystko staje się możliwe.

Przez miesiąc mogliście podziwiać nową czołówkę Strony głównej złożonej z animacji oraz otwieranego folda, w którym wyświetlaliśmy najgorętsze treści.

fold1

Strona internetowa narysowana na… smartfonie

Człowiekiem o wspomnianych już talencie, wizji i rozwiniętym warsztacie, jest nikt inny jak Bart Sucharski. Ten uznany artysta specjalizujący się, wielu dziedzinach sztuki, głównie wizualnych, uwielbia bawić się formą i przestrzenią. Nietuzinkowa wyobraźnia i mocno autorskie podejście do tworzenia zaowocowało stylem, który trudno pomylić z czymkolwiek innym. Mając na względzie doświadczenie i umiejętności Barta byliśmy pewni, że to wyzwanie musi zakończyć się sukcesem, a przede wszystkim czymś spektakularnym.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Otwórz Swój Świat, czyli redakcja Rytmy.pl bez tajemnic

Wróćmy jednak do początku. Przez ostatni miesiąc mogliście przypatrywać się rozmaitym działaniom, których podjęliśmy się w ramach wspólnej kampanii, w której towarzyszyły nam najnowsze foldy Samsung: Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G. Z pomocą drugiego z nich, pod hasłem Otwórz Swój Świat prezentowaliśmy Wam m.in. kulisy naszej pracy.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej. Chcieliśmy nie tylko pokazać Wam ludzi stojących za redakcją Rytmy.pl. Zdecydowaliśmy zmienić oblicze samej redakcji. Właśnie w tym celu zaprosiliśmy do współpracy Barta Sucharskiego.

Nie potrafię określić siebie i swojej sztuki w jeden sposób: jestem, street-artowcem, grafikiem, designerem, rzeźbiarzem – moja artystyczna wrażliwość objawia się na wielu polach. W moim portfolio mam dziesiątki plakatów muzycznych, ale też wiele projektów sztuki użytkowej. Ostatnio jednak najbardziej pochłania mnie street-art, ale nie porzucam bardziej „klasycznego” malarstwa – nadal tworzenie obrazów jest tym, w jaki sposób chcę dzielić się moją pasją z innymi.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold 3 5G
Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Istotną kwestią była dla nas odpowiedź na pytanie o połączenie sfery sztuki i pracy kreatywnej z technologią. Na jakich płaszczyznach mogą spotkać się te dwa światy? Bart Sucharski ma na to swoją odpowiedź:

Obydwie dziedziny zgodnie ze sobą koegzystują, stanowiąc równorzędne źródła poznania i kreacji.

Tak powstała nowa strona Rytmy.pl

Zobaczcie jak wyglądały kulisy powstawania wyjątkowej odsłony strony Rytmy.pl, przygotowanej przez Barta Sucharskiego w ramach kampanii z Samsung Galaxy Z Fold3 5G!

Razem z Samsung Galaxy Z Fold3 5G zdecydowaliśmy się na pewny challange – postanowiliśmy narysować nową stronę Rytmy.pl za pomocą nowego folda. Jak do tego doszło? Poznajcie historię! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →