Otwórz się i zobacz pracę naszych redaktorów od kuchni


27 września 2021

Podziel się newsem:

W ramach kolejnego etapu współpracy z marką Samsung, nasi redaktorzy przejmą Instagrama Rytmy.pl, aby przy pomocy najnowszego smartfonu Samsung Galaxy Z Flip3 5G pokazać, jak wygląda ich dzień pracy.

Samsung x redakcja Rytmy.pl

W ramach naszej współpracy z marką Samsung stworzyliśmy już wiele nietuzinkowych projektów. Jednym z ostatnich było chociażby opracowanie specjalnego layoutu strony Rytmy.pl, który specjalnie dla nas zaprojektował poznański artysta, Bart Sucharski. Nowa odsłona naszego portalu miała uwidocznić naszym czytelnikom niesamowite możliwości, które dają modele smartfonów Samsung Galaxy Z Flip3 5G i Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Następnym krokiem naszej wspólnej kampanii z Samsungiem będzie przedstawienie Wam tego, jak wygląda nasza praca z najnowszymi foldami Samsung Galaxy Z Flip3 5G. I to dosłownie!

Samsung Glaxy Z Flip 3
Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Redaktorzy Rytmy.pl otwierają się na Was

Już niedługo redaktorzy Rytmy.pl przejmą dowodzenie nad naszym Instagramem, aby dać się Wam bliżej poznać i odkryć nieco kulis pracy przy pomocy smartfona Samsung Galaxy Z Flip3 5G. Zobaczycie nie tylko, jak powstają artykuły czy galerie zdjęć, które każdego dnia dostarczamy Wam na Rytmy.pl. Pokażemy Wam również, czym się inspirujemy, jak odpoczywamy, jak zbieramy materiały oraz – co najważniejsze – jak otwieramy się na świat i różne rozwiązania, aby być jak najlepszymi dziennikarzami. Otworzymy się na Was i pokażemy, jak work life balance redaktorów Rytmy.pl wygląda od wewnątrz.

Zobacz również: Creative Day Every Day. Spędź dzień z redaktorami Rytmy.pl i Samsung Galaxy S20 FE 5G

Samsung Glaxy Z Flip 3
Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Nasi redaktorzy przejmują Instagram Rytmy.pl

Nasze instagramowe takeovery, które powstaną przy pomocy Samsunga Galaxy Z Flip3 5G, wystartują jeszcze w tym tygodniu. Już w środę, 29 września, kulisy swojego warsztatu dziennikarskiego przedstawi Wam redaktor Hubert Grupa, w czwartek, 30 września, swoje fotoreporterskie zaplecze pokaże Wam Katarzyna Mieszawska, w niedzielę, 3 października, swoją pracę redaktorską od kuchni ujawni Weronika Szymańska, a w czwartek, 7 października, Maja Kozłowska zaprezentuje, jak powstają jej treści na Rytmy.pl. Wszystko to na Instagramie Rytmy.pl. Nie przegapcie!

Samsung Galaxy Z Flip3 5G

W ramach kolejnego etapu współpracy z marką Samsung, nasi redaktorzy przejmą Instagrama Rytmy.pl, aby przy pomocy najnowszego smartfonu Samsung Galaxy Z Flip3 5G pokazać, jak wygląda ich dzień pracy. Samsung x redakcja Rytmy.pl W ramach naszej współpracy z marką Samsung stworzyliśmy już wiele nietuzinkowych projektów. Jednym z ostatnich było chociażby opracowanie specjalnego layoutu strony Rytmy.pl, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →