Samsung

Otwórz swój świat z Rytmy.pl i Samsung Galaxy Z Fold3 5G


11 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Zaczynamy nowy rozdział wspólnej historii redakcji Rytmy.pl i Samsung. Przed Wami czas pełen ekscytujących nowości i doświadczeń.

Dzięki naszej współpracy z Samsung, mieliście już okazję m.in. podejrzeć jak wygląda praca naszego zespołu. Mogliście poznać nas bliżej i zobaczyć, czym na co dzień zajmują się redaktorzy i redaktorki Rytmy.pl a także śledzić wywiady podczas wspólnych video podcastów.

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Pełnia możliwości dla kreatywności

Dzięki nowemu Samsung Galaxy Z Fold3 5G chcemy pokazać jak może wyglądać nowa normalność i jak wielkie możliwości się z tym wiążą. Zaprojektowanie layoutu strony internetowej, prowadzenie redakcji? Żaden problem. Wystarczy kreatywność, bo z Samsung Galaxy Z Fold3 5G o resztę nie trzeba się martwić.

Samsung Galaxy Z Fold3 5G otwórz swój świat
Samsung Galaxy Z Fold3 5G
Samsung Galaxy Z Fold3 5G otwórz swój świat
Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Gigantyczne możliwości nowego folda to raj dla twórczych umysłów. Już nie tylko komunikacja, praca czy rozrywka, ale kreatywne działania na niespotykaną dotąd skalę, są możliwe z pomocą najnowszego Galaxy Z Fold3 5G. Te słowa są jedynie wstępem do tego, co niebawem Wam zaprezentujemy!

Samsung Galaxy Z Fold3 5G otwórz swój świat
Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Zero ograniczeń, maksimum możliwości

Niespodziankę, którą szykujemy wspólnie z Samsung Galaxy Z Fold3 5G, pomoże przygotować Bart Sucharski, jeden z najbardziej cenionych współczesnych artystów multidyscyplinarnych. Bart doskonale odnajduje się w wielu dziedzinach sztuki, począwszy od muzyki, przez grafikę, malarstwo, rzeźbę, a kończąc na plakacie czy street artcie. Wymieniany jest wśród najciekawszych polskich desingerów, który niezależnie od dyscypliny twórczości, wyróżnia się autorskim, doskonale rozpoznawalnym stylem. Już wkrótce sami przekonacie się o tym, jak niesamowite efekty może przynieść połączenie otwartego umysłu, nieograniczonej kreatywności, twórczego warsztatu i technologicznych możliwości.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G - Bart Sucharski

Rytmy.pl x Samsung Galaxy Z Fold3 5G. OTWÓRZCIE SIĘ

Tymczasem już dziś możecie podziwiać, przygotowany specjalnie z okazji premiery Samsung Galaxy Z Fold3 5G, szkic i grafikę do nowej strony głównej Rytmy.pl To zarazem inauguracja wspólnej kampanii z Samsung, dzięki której przybliżymy Wam możliwości nowego folda.

Śledźcie nasze poczynania, bądźcie czujni i OTWÓRZCIE SIĘ na nowe rozwiązania!

Samsung Galaxy Z Fold3 5G otwórz swój świat
Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Zaczynamy nowy rozdział wspólnej historii redakcji Rytmy.pl i Samsung. Przed Wami czas pełen ekscytujących nowości i doświadczeń. Dzięki naszej współpracy z Samsung, mieliście już okazję m.in. podejrzeć jak wygląda praca naszego zespołu. Mogliście poznać nas bliżej i zobaczyć, czym na co dzień zajmują się redaktorzy i redaktorki Rytmy.pl a także śledzić wywiady podczas wspólnych video […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →