Samsung

Otwieramy się z Samsung Galaxy Z Fold3 5G


01 września 2021

Podziel się newsem:

Jakiś czas temu pisaliśmy o naszym nowym projekcie, jakim jest współpraca z Samsung, która zaowocuje nietuzinkowymi działaniami naszej redakcji. Właśnie możemy zaprezentować Wam specjalny layout strony Rytmy.pl, który pokazuje Wam niesamowite możliwości najnowszego Samsung Galaxy Z Fold3 5G.

Więcej niż 9:16

W pracy redakcyjnej zwracamy szczególną uwagę na to, w jaki sposób przeglądacie nasze newsy. Dostosowywanie materiałów prasowych pod widok wertykalny i komfort czytania na telefonie jest już standardem. Czasami nawet łapiemy się na tym, że myślimy od razu w aspekcie ratio 9:16. Dzięki nowemu Samsung Galaxy Z Fold3 5G to wszystko nabiera głębszego znaczenia. Nowy Fold to przede wszystkim poszerzenie horyzontu widzenia, który pomoże Wam otworzyć się na zupełnie nowe doznania. I z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dedykowany layout Rytmy.pl!

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Liczy się kreatywność

Od dzisiaj na Samsung Galaxy Z Fold3 5G i każdym innym smartfonie możecie korzystać ze specjalnego slidera Rytmy.pl, który dopasowany jest do “szerokich” możliwości ekranu Folda. Dedykowane narzędzie odeśle scrollowanie do lamusa, bo dzięki otworzeniu obu skrzydeł Samsung Galaxy Z Fold3 5G szybko znajdziecie to, co interesuje Was w naszym serwisie. Nowy Fold to katalizator kreatywności, a tej w naszej redakcji nie brakuje. Lubimy pisać, ale jesteśmy też pochłaniaczami wszelkich docierających do nas informacji, dlatego wiedzieliśmy, że musimy podzielić się z Wami tym rozwiązaniem.

Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Jest to również kolejny etap współpracy z Bartem Sucharskim, który z okazji premiery Samsung Galaxy Z Fold3 5G, przygotował grafikę do nowej strony głównej Rytmy.pl. Dzięki możliwościom nowego Folda możecie zobaczyć ją w dedykowanym sliderze w pełnej krasie. Scrolling dzisiaj staje się przeszłością!

Jakiś czas temu pisaliśmy o naszym nowym projekcie, jakim jest współpraca z Samsung, która zaowocuje nietuzinkowymi działaniami naszej redakcji. Właśnie możemy zaprezentować Wam specjalny layout strony Rytmy.pl, który pokazuje Wam niesamowite możliwości najnowszego Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Więcej niż 9:16 W pracy redakcyjnej zwracamy szczególną uwagę na to, w jaki sposób przeglądacie nasze newsy. […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →