W Black Friday postaw na teatralne doświadczenia


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

A gdyby tak w tym roku w Black Friday zainwestować w emocje, doświadczenia i przeżycia? Postawić na czas z bliskimi i odpoczynek? Teatr – to on dostarczy Ci wszystkich tych przyjemności.

Jako portal ewejsciowki.pl zwerbowaliśmy najciekawsze teatry z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Łodzi i zaprosiliśmy je do wspólnej organizacji wielkiej teatralnej obniżki cen. Wiecie, że według ankiety, którą przeprowadziliśmy na naszym Instagramie, ponad 60% osób nie chodzi do teatru ze względu na zbyt wysokie ceny biletów? Chcemy, żeby chociaż raz w roku każdy z nas mógł wybrać się na wymarzony spektakl i poczuć zapach teatralnej sali wypełnionej po brzegi emocjami.

Akcja będzie trwać na portalu ewejsciowki.pl od piątku 26 listopada aż do poniedziałku 29 listopada włącznie. Co ciekawego na Was czeka? Wszystkiego nie możemy Wam jeszcze zdradzić, ale poniżej znajdziecie informację o kilku teatrach, które biorą udział w akcji.

Teatralny Black Friday w Warszawie

Stolica jak zawsze do zaproponowania ma wiele. Po pierwsze – w Black Friday’owej ofercie znajdziecie m.in najnowszą premierę Garnizonu Sztuki Niepamięć w znakomitej obsadzie. Jeśli jesteście fanami komedii, to musicie wiedzieć, że zniżki pojawią się również na świetnie recenzowane Imię wystawiane w Spektaklove, kultową komedię Kasta la vista w Teatrze Ateneum oraz spektakle Teatru Capitol, Teatru Kamienica i Teatru Komedia.

Szukacie poważniejszych tytułów? Nie ma problemu – w ofercie pojawią się również spektakle m.in. Teatru Narodowego oraz Nowego Teatru. A dla miłośników współczesnego podejścia do sztuki idealne będą przedstawienia TR Warszawa, Teatr Powszechny czy też Teatr Studio.

Byliście kiedyś na Dziadku do orzechów? Jeśli nie, to koniecznie się wybierzcie! Tak się składa, że w piątek kupicie taniej bilety na ten spektakl grany w Warszawskiej Operze Kameralnej (a to pozycja, którą przed świętami trzeba zobaczyć).

Jeśli czytacie i nadal nic dla siebie nie znajdujecie, to zapewne macie ochotę na musical. Spokojnie – Teatr Syrena i Teatr Rampa również coś dla Was przygotują.

Wszystkie przecenione spektakle w Warszawie znajdziecie tutaj.

teatralny black friday
Garnizon Sztuki – „Niepamięć”

Teatralny Black Friday w Krakowie

Spacer po krakowskim rynku lub zdjęcie z ziejącym smokiem trzeba przełożyć na kiedy indziej, bo w tym tygodniu warte uwagi są krakowskie teatry, które również dołączyły do teatralnego Black Friday. Teatr Ludowy, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Teatr Praska 52, Teatr KTO… Mamy wymieniać więcej? Spektakle takie jak Jedzonko, Anioły w Ameryce czy Bóg mordu będą przecenione nawet do -70%! Taka okazja nie zdarza się często, dlatego w Black Friday warto z wyprzedzeniem zaplanować wyjście do teatru.

Wszystkie przecenione spektakle w Krakowie znajdziecie tutaj.

teatralny black friday
Teatr im. Juliusza Słowackiego – „Danton”

Teatralny Black Friday we Wrocławiu

Jesteście z Wrocławia? Black Friday Was nie ominie. Znajdziecie m.in. przecenione bilety na spektakle Teatru Polskiego tj. Białe małżeństwo czy Kaligula. W repertuarze dostępne są spektakle zarówno na grudzień, jak i styczeń. Może to dobra okazja do zaplanowania wolnych weekendów w tym lub w nadchodzącym roku?

Chcecie się pośmiać? Bingo. ATM Scena na Bielanach zaprasza na dwie znakomite komedie, które będą przecenione o ponad 50%! Berek, czyli upiór w moherze 2 i Gdzie są święta to idealna propozycja na przedświąteczną dawkę dobrego humoru.

A może lubicie impro? Sprawdźcie koniecznie wydarzenia przecenione przez Improwizowane Poniedziałki. Ceny będą tak niskie, że najpierw nie uwierzycie, a później kupicie bilety również dla bliskich.

Wszystkie przecenione spektakle we Wrocławiu znajdziecie tutaj.

teatralny black friday
Teatr Polski we Wrocławiu – „Kaligula”

Teatralny Black Friday w Poznaniu

To nie sen, a jawa – Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki weźmie udział w naszym teatralnym Black Friday. Zdajemy sobie sprawę, że niektórych mogła odstraszać cena biletów – czas wykorzystać tę niepowtarzalną okazję.

Warte uwagi są również spektakle jednego z najpopularniejszych warszawskich teatrów komediowych – Teatru Capitol. Bilety na wystawiany w Poznaniu spektakl A mi to rybka! będą również do upolowania w Black Friday.

Wszystkie przecenione spektakle w Poznaniu znajdziecie tutaj.

teatralny black friday
Teatr Wielki w Poznaniu – „Cyganeria (La Boheme)”

Teatralny Black Friday w Łodzi

Mieszkańcom Łodzi Teatru Kamila Maćkowiaka przedstawiać nie trzeba. Tym bardziej mamy dla Was świetną wiadomość – bilety do tego teatru zostaną przecenione nawet o -20%. Jakie spektakle będziecie mogli zobaczyć? Między innymi Śmierć i dziewczyna oraz Zombi. Pozostałych tytułów jeszcze nie możemy Wam zdradzić, a wszystkiego dowiecie się już w piątek.

Wszystkie przecenione spektakle w Łodzi znajdziecie tutaj.

teatralny black friday
Teatr Kamila Maćkowiaka – „Śmierć i dziewczyna”

Jeśli chcecie upolować bilety do teatru w dobrej cenie, to nie zapomnijcie ustawić sobie przypomnienia na piątek 26 listopada. Warto mieć na uwadze, że każdy spektakl ma ograniczoną pulę biletów, dlatego… kto pierwszy ten lepszy! Pamiętajcie, że bilet do teatru nigdy nie zalega w szafie – jest przepustką do wyjątkowych, teatralnych emocji.

Autorka artykułu: Marlena Jonasz

A gdyby tak w tym roku w Black Friday zainwestować w emocje, doświadczenia i przeżycia? Postawić na czas z bliskimi i odpoczynek? Teatr – to on dostarczy Ci wszystkich tych przyjemności. Jako portal ewejsciowki.pl zwerbowaliśmy najciekawsze teatry z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Łodzi i zaprosiliśmy je do wspólnej organizacji wielkiej teatralnej obniżki cen. Wiecie, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →