Teatry znów otwarte! Sprawdźcie, na jakie spektakle warto się wybrać

Podziel się newsem:

Z gąszcza informacji wybraliśmy dla Was najciekawsze spektakle teatralne, na które będziecie mogli wybrać się w najbliższym czasie w Warszawie. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Reklama

Teatry mają możliwość wznowienia działalności od niespełna tygodnia, a już mnóstwo instytucji kultury zdążyło wrócić do gry. Repertuar teatralny na miniony, walentynkowy weekend wyprzedał się w całości. Choć pula nadchodzących spektakli powiększa się każdego dnia, to bilety i tak rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Teatry znów otwarte. Na co warto się wybrać?

20 lutego – Grace i Gloria – Garnizon Sztuki

na co w weekend do teatru?

Grace i Gloria to historia o dwóch dojrzałych kobietach, które skrajnie różnią się temperamentem, charakterem i doświadczeniem życiowym. Będzie to tragikomedia przepełniona dobrym poczuciem humoru oraz wieloma poruszającymi problemami, takimi jak trudność przemijania. Całości dopełni znakomita gra aktorska Lucyny Malec i Stanisławy Celińskiej.

Godzina:  16:00
Obsada: Lucyna Malec, Stanisława Celińska
Czas trwania: 120 minut
Bilety: 100 zł, kup na ewejściówki.pl

26,27 i 28 lutego – Kwartet – Teatr Ateneum

na co w weekend do teatru?

W domu spokojnej starości spotkali się członkowie dawnego kwartetu, spośród których dwójka była niegdyś małżeństwem. Wtedy młodzi i piękni, dziś siedemdziesięcioletni, sentymentalni i chętni do zabawnych zgryźliwości, z nieskrywaną miłością wspominają minione lata. Postanawiają podjąć próbę odtworzenia kwartetu Verdiego, który w finale sztuki zabrzmi jak wyzwanie rzucone światu przez byłych wirtuozów operowego śpiewu.

Godzina: 19:00
Obsada: Krzysztof Tyniec, Marzena Trybała, Magdalena Zawadzka, Krzysztof Gosztyła
Bilety: 120 zł, kup na ewejsciowki.pl

27 lutego oraz 16, 17, 18 i 19 marca – Aleja Zasłużonych – Teatr Polonia

na co w weekend do teatru?

W Teatrze Polonia szykuje się premiera, która zapowiada się naprawdę obiecująco! Na scenie pojawi się Krystyna Janda, Dorota Landowska, Grzegorz Warchoł, Olgierd Łukaszewicz oraz Emilia Krakowska. Aleja Zasłużonych to opowieść o pisarce, którą zajmuje poważny problem – gdy umrze, jej męża nie będzie stać na pochówek. Skrajna bezsilność wywoła sieć relacji między urzędnikami, bohaterką i jej bliskimi. Prześmiewczy, rozpaczliwy i ironiczny dramat Jarosława Mikołajewskiego nie jest jednak pozbawiony czułości. Oficjalna premiera spektaklu już 26 lutego. Nie możemy się doczekać!

Godzina: 19:30
Obsada: Krystyna Janda, Dorota Landowska, Grzegorz Warchoł, Olgierd Łukaszewicz, Emilia Krakowska
Bilety: 95-105 zł, kup na ewejsciowki.pl

26 i 28 lutego – Nietoperz – TR Warszawa

na co w weekend do teatru?

W jakim stopniu wolno nam decydować o własnym istnieniu? Na to pytanie postara się odpowiedzieć reżyser Kornél Mundruczó, który swój dramat oparł o operetkę Zemsta Nietoperza Johanna Straussa, napisaną niedługo po ogłoszeniu przez Nietzschego śmierci Boga. Fabuła spektaklu rozgrywa się na kilka dni przed Nowym Rokiem, gdy w domu na uboczu spotkają się ludzie młodzi i starzy, by uczcić nadchodzące święto. Niepokojąca sceneria zimnych szpitalnych wnętrz i dochodzące dźwięki operetki dodatkowo sprawiają, że sztuka wywołuje niezwykle silne emocje. 

Godzina: 19:00
Obsada: Małgorzata Buczkowska, Roma Gąsiorowska,, Agnieszka Podsiadlik, Justyna Wasilewska, Rafał Maćkowiak, Dawid Ogrodnik
Czas trwania: 135 minut
Bilety: 60-100 zł, kup na ewejsciowki.pl


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Z gąszcza informacji wybraliśmy dla Was najciekawsze spektakle teatralne, na które będziecie mogli wybrać się w najbliższym czasie w Warszawie. Każdy znajdzie coś dla siebie!  Teatry mają możliwość wznowienia działalności od niespełna tygodnia, a już mnóstwo instytucji kultury zdążyło wrócić do gry. Repertuar teatralny na miniony, walentynkowy weekend wyprzedał się w całości. Choć pula nadchodzących spektakli powiększa się każdego dnia, to bilety […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.