„Czworo do poprawki”, „Imię” i inne. Sprawdź weekendową ofertę teatralną


21 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Może z publicznością okrojoną do jednej czwartej, ale teatry nadal dzielnie działają. To dobra wiadomość dla tych, którzy martwili się, że obecna sytuacja ponownie zamrozi instytucje kulturalne. Wiemy oczywiście, że kolorowo nie jest, ale... ten weekend jak najbardziej możemy spędzić w teatrze.

Gdy łapiemy się na tym, że dolega nam przebodźcowanie, to jasny sygnał, że pora zwolnić. Zamiast telefonu sięgnąć po książkę, a zamiast odpalenia kolejnego odcinak serialu – przejść się do kina lub teatru. Owe instytucje obecnie robią, co mogą, by nieprzerwanie dostarczać nam rozrywkę, więc tym bardziej warto je wesprzeć, by w tych niewesołych dla kultury czasach, mogły robić to dalej.

23 października – Czworo do poprawki – Garnizon Sztuki, Warszawa

Godzina:  19.00
Obsada: Katarzyna Herman, Grażyna Wolszczak, Piotr Machalica, Wojciech Wysocki, Joanna Osyda, Agnieszka Sienkiewicz  i inni
Czas trwania: 120 minut
Bilety: 63 zł, kup na ewejściówki.pl

Czworo do poprawki to sympatyczny komediodramat, który stara się odpowiedzieć na pytanie, czy w leciwym już związku można ponownie odnaleźć miłość i czy w tej samej osobie da się zakochać więcej niż raz. W niewielkim pensjonacie spotykają się oni: małżeństwo o słusznym stażu, które walczy o swój związek oraz młoda para, starająca się o dziecko, które scementuje ich relacje. Jaki finał będzie mieć zderzenie się tych dwóch światów? Wygra miłość, czy rozczarowanie?

23 października – Imię – Spektaklove, Warszawa

Teatr, Imię

Godzina: 23 października godz. 19:00 
ObsadaMałgorzata Foremniak, Edyta Olszówka, Wojciech Malajkat, Szymon Bobrowski, Mateusz Banasiuk, Marcin Hycnar i inni
Czas trwania: 100 minut
Bilety: 73,50 zł, kup na ewejściówki.pl

Akcja przedstawienia rozgrywa się podczas kolacji, na której do Elisabeth oraz Pierre’a wpada grono ich dobrych znajomych. W takim towarzystwie – znanym i lubianym, właściwie nic nie powinno pójść nie tak, a ten wieczór miał dołączyć do grona kolejnych miłych, zlewających się w jedno tło spotkań. Niestety pytanie o imię skierowane do młodej, ciężarnej Anny wywołuje prawdziwą burzę i sprawia, że konwersacja gubi dawno ustalony rytm. Koniecznie sprawdźcie, jak finał będzie mieć ta afera.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


23-24 października – Francuska niespodzianka – Teatr Polski we Wrocławiu

Teatr, Francuska niespodzianka

Godzina: 23-24 października godz. 19:00 
ObsadaMonika Bolly, Jakub Grębski, Jolanta Zalewska, Aldona Struzik, Aleksandra Chapko, Martyna Witowska i inni
Czas trwania110 minut
Bilety: 40 zł, kup na ewejściówki.pl

Francuska niespodzianka to obyczajowa komedia o tym, jak jedno kłamstwo pociąga za sobą następne. Weekendowy podrywacz zostaje przyłapany przez swą żonę z kochanką, lecz zamiast się przyznać, sugeruje, że dziewczyna to jego… córka. Oszukana kobieta nie daje jednak zwieść się tak łatwo, przez co mężczyzna kluczy coraz bardziej, a jego kłamstwa robą się coraz bardziej absurdalne.

Sprawdźcie również inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


24 października – Kosztowny Romans – Teatr Praska 52, Kraków

Teatr, Kosztowny romans

Godzina: 24 października godz. 19:00 
ObsadaAneta Gierat, Sylwia Chludzińska, Justyna Filipowicz – Ciepły, Jan Korwin-Kochanowski, Daniel Piskorz, Marek Wolny i inni
Czas trwania70 minut
Bilety: 30/50, kup na ewejściówki.pl

Spektakl idealny dla tych, którzy chcą posmakować blichtru lat trzydziestych i zobaczyć, jak bawiono się w tamtych czasach. Szampan, muzyka, eleganckie damy i równie eleganccy dżentelmeni – oto świat zaklęty przez Jana Brzechwę i Mariana Hemara w zgrabnej jednoaktówce dla dorosłych widzów.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Może z publicznością okrojoną do jednej czwartej, ale teatry nadal dzielnie działają. To dobra wiadomość dla tych, którzy martwili się, że obecna sytuacja ponownie zamrozi instytucje kulturalne. Wiemy oczywiście, że kolorowo nie jest, ale… ten weekend jak najbardziej możemy spędzić w teatrze. Gdy łapiemy się na tym, że dolega nam przebodźcowanie, to jasny sygnał, że […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.