Taśma”, „Okno na parlament” i inne. Sprawdź, co w weekend słychać w teatrze


28 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Co dzieje się za oknami, każdy widzi, więc tym bardziej jest to adekwatny czas do wspierania wszelkich instytucji kulturalnych. Teatry to miejsca, w których przemawia sztuka, a jej nie da się uciszyć. Nadchodzi weekend, więc po spacerze, wybierzcie się na spektakl.

Niesprzyjające są czasy kulturze i to w formie wszelkiej. Poblokowane widowiska muzyczne oraz filmowe, festiwale – nie napawa to dużą nadzieją na przyszłość. Póki jednak działają teatry, wciąż można doświadczyć na własnej skórze, a nie przed szklanym ekranem. Chodźcie na przedstawienie!

30-31 października – Taśma – Teatr WARSawy, Warszawa

Teatr WARSawy Taśma

Godzina:  30 października godz. 19.00 | 31 października godz. 19.00
Obsada: Adam Sajnuk, Magdalena Popławska, Krzysztof Prałat
Czas trwania: 80 minut
Bilety: 50/70 zł, kup na ewejściówki.pl

Taśma to trzymający w napięciu thriller, zabarwiony trafnym dowcipem. Historia o tym, jak po latach spotkali się znajomi z liceum – Jon obecnie jest debiutującym aktorem, zaś Vince utrzymuje się ze sprzedaży narkotyków. Przypadkowa rozmowa odkrywa coraz więcej kart z przeszłości i zmierza do nieuchronnej konfrontacji. Jaką rolę w tym wszystkim odegrała dziewczyna Vince’a i czy to spotkanie naprawdę było niezaplanowane?

31 października – Cukierek albo psikus – Klub Komediowy, Warszawa

Teatr

Godzina:  31 października godz. 21.00
Bilety: 35 zł, kup na ewejściówki.pl

Zombie-Ex, czyli historia o tym, jak na imprezie u swoich znajomych spotykasz swego byłego. Oboje przebrani za hobbitów – ty za Frodo, on za Sama wyglądacie jak idealna para. Nic więc dziwnego, że wszyscy zaczynają szeptać, że chyba znowu jesteście razem, a ty zaczynasz myśleć, czy aby nie dać mu drugiej szansy.

Deadline z ulicy Postępu – impreza, drink za drinkiem, aż tu nagle smartphone sygnalizuje, że ktoś tu jeszcze nie skończył pracy. Budżet sam się nie zrobi, ale ty przecież chcesz się dalej bawić. To jednak dość trudne – zwłaszcza, jeśli z imprezy kolejno znikają twoi współpracownicy… Kierunek: biuro na Mordorze, czy jednak dom i ciepłe łóżko?

Widmorośl – tylko ty i twój mąż, żadnego dziecka, sąsiadów czy przyjaciółki potrzebującej mentalnego wsparcia. Ten wieczór jest całkowicie wasz, po raz pierwszy od dwóch lat. Impreza zapowiada się wspaniale, on przebrany za Batmana, ty za Kobietę Kot… i wszystko psuje telefon od opiekunki. Dziecko chce do mamy. Nie da rady, musicie jechać. Po powrocie dziennym tramwajem okazuje się jednak, że synuś śpi w najlepsze, a wy… zaczynacie planować, jak w odwecie zniszczycie jego życie towarzyskie za kilka lat.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


29-31 października – Okno na parlament – Teatr Polski we Wrocławiu

Teatr Polski we Wrocławiu, Okno na parlament

Godzina:  29 października godz. 19.00 | 30 października godz. 19.00 | 31 października godz. 17.00
Obsada:  Tomasz Lulek, Jan Blecki, Adam Cywka, Jakub Giel, Bogusław Danielewski, Michał Chorosiński i inni
Czas trwania: 95 minut
Bilety: 40 zł, kup na ewejściówki.pl

Polityka, romanse, długie nogi i złośliwa hotelowa obsługa. Jak to wszystko poskładać w całość? Czy już daliście się zaciekawić? Bardzo nierozsądne jest w każdym razie zajmowanie się polityką, a przy tym zalecanie się do pracownicy lidera opozycji… Co może wyniknąć z takiego zaangażowania?

Sprawdźcie również inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


30 października – Stroiciel grzebieni – Teatr KTO, Kraków

Teatr KTO stroiciel grzebieni

Godzina:  30 października godz. 20.00
Obsada: Elżbieta Wójcik, Jacek Buczyński, Tadeusz Łomnicki, Jacek Joniec, Maciej Słota, Paweł Rybak i inni
Czas trwania: 75 minut
Bilety: 25/35 zł, kup na ewejściówki.pl

Nie jest trudno kopnąć w kalendarz, lecz po drugiej stronie wcale może nie być tak wesoło i przyjemnie, jak to nam opisywano. Zwłaszcza, jeśli zamiast w rodzinnej miejscowości, pochowano nas gdzieś na Podhalu. Właśnie to spotkało Tadeusza, który właściwie mógłby z tym (nie)żyć, gdyby nie jeden istotny fakt…

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Co dzieje się za oknami, każdy widzi, więc tym bardziej jest to adekwatny czas do wspierania wszelkich instytucji kulturalnych. Teatry to miejsca, w których przemawia sztuka, a jej nie da się uciszyć. Nadchodzi weekend, więc po spacerze, wybierzcie się na spektakl. Niesprzyjające są czasy kulturze i to w formie wszelkiej. Poblokowane widowiska muzyczne oraz filmowe, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.