Spektaklove w październiku, czyli jesień w teatrze


01 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Spektaklove to projekt, którego zadaniem jest promocja teatru, czy raczej, chodzenia do teatru. Czas akurat temu sprzyja, więc bez większego wahania - sprawdźcie nasze typy i wybierzcie się na przedstawienie.

Pandemia uczuliła nas na to, jak bardzo kultura jest nam potrzebna i że jej brak działa na nas wręcz destrukcyjnie. Otworzenie teatrów, kin oraz innych instytucji kulturalnych było więc – nie boję użyć się tego słowa – zbawieniem dla wszystkich wygłodniałych sztuki we wszelkim jej formacie. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, by czynnie uczestniczyć w wydarzeniach artystycznych, które naturalnie odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Spektaklove, a w niej: plejadę polskich gwiazd i najciekawsze przedstawienia na teatralnej scenie.

17, 18 i 25 października – Ludzie Inteligentni – Spektaklove, Mała Warszawa

Spektaklove: Ludzie Inteligentni

Godzina: 17 października – godz. 19.00 | 18 października – godz. 18.00 | 15 października godz. 18.00
Obsada: Magdalena Boczarska, Renata Dancewicz, Paulina Holtz, Iza Kuna, Maria Seweryn, Magdalena Stużyńska i inni
Czas trwania: 100 minut
Bilety: 105 zł, kup na ewejściówki.pl

Spektakl Ludzie Inteligentni dowodzi, że jeśli do związku wkrada się nuda, to rzecz nie dotyczy zmęczenia materiału, a mało kreatywnego partnera. Kiedy między bohaterów sztuki wślizguje się rutyna, potrafią oni zaradzić sytuacji, nawet jeśli wymaga to sięgnięcia po drastyczne metody. W przedstawieniu sytuacje dzieją się lawinowo: jeden kryzys prowadzi do następnego, a konflikty dziejące się na scenie, na widowni wywołują – na szczęście – śmiech.

11 i 30 października – Dobrze się kłamie – Spektaklove, Studio Buffo, Warszawa

Spektaklove: Dobrze się kłamie

Godzina: 11 października – godz. 18.00 | 30 października – godz. 19.00 |
Obsada:  Olga Bołądź, Katarzyna Kwiatkowska, Anita Sokołowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, Bartłomiej Topa i inni
Czas trwania: 90 minut
Bilety: 105 zł, kup na ewejściówki.pl

Tym razem Spektaklove bierze na warsztat kinowy przebój Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Historia opowiada o grupce przyjaciół, którzy znają się od dawna i nie mają przed sobą żadnych tajemnic… Do czasu, aż niewinna gra ujawnia ich sekrety i wychodzi na jaw, kto i jakie tajemnice skrywał przed resztą znajomych. Uwaga, ten sympatyczny komediodramat może wywołać dyskomfort podczas ujawniania grzeszków bohaterów!

2 października – Kolacja dla Głupca – Spektaklove, Mała Warszawa

Spektaklove: kolacja dla głupca

Godzina: 19:00
ObsadaAgnieszka Więdłocha, Małgorzata Pieczyńska, Witold Dębicki, Bartłomiej Topa, Michał Zieliński, Cezary Żak
Bilety: 105 zł, kup na ewejściówki.pl

Kolacja dla głupca to wtorkowy rytuał dwóch dżentelmenów: Pierra Brochanta i Francoisa Pignona. Panowie zapraszają do domu życiowych nieudaczników i największe ofermy, a za kulisami wybierają spośród nich największą niedorajdę. Pewnego wieczoru jednak kolacja nie dochodzi do skutku, a przez nieoczekiwany splot wydarzeń, obnaża wady i słabości głównych bohaterów.

16 i 23 października, 21 listopada – Imię – Spektaklove, Mała Warszawa

Spektaklove: Imię

Godzina: 16 października godz. 19:00 | 23 października godz. 19.00 | 21 listopada godz. 19.00
ObsadaMałgorzata Foremniak, Edyta Olszówka, Wojciech Malajkat, Szymon Bobrowski, Mateusz Banasiuk, Marcin Hycnar i inni
Bilety: 84-120 zł, kup na ewejściówki.pl

Akcja przedstawienia rozgrywa się podczas kolacji, na którą gospodarze Elisabeth oraz Pierre zapraszają swoich dobrych znajomych. Teoretycznie nic nie powinno pójść nie tak, jednak jedno pytanie o imię skierowane do młodziutkiej, ciężarnej Anny wywołuje prawdziwą burzę i sprawia, że konwersacja spada ze swego dawno już wypracowanego tonu. Koniecznie sprawdźcie, jak zakończy się ta afera.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Spektaklove to projekt, którego zadaniem jest promocja teatru, czy raczej, chodzenia do teatru. Czas akurat temu sprzyja, więc bez większego wahania – sprawdźcie nasze typy i wybierzcie się na przedstawienie. Pandemia uczuliła nas na to, jak bardzo kultura jest nam potrzebna i że jej brak działa na nas wręcz destrukcyjnie. Otworzenie teatrów, kin oraz innych […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.