Cravate Club”, „Kolacja dla Głupca” i inne. Zobaczcie, co w weekend słychać w teatrze


30 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na zewnątrz robi się coraz zimniej, więc powoli zamiast włóczenia się po mieście stawiamy na opcję herbaty i książki w domowych pieleszach. Prawdziwe jesieniary i jesieniarze nie dają się tak łatwo tej nieprzyjemnej aurze i zachodzą do teatrów. Wpadnij i tam i Ty!

Okres jesienno-zimowy to najlepszy czas, zarówno dla teatrów, jak i dla miłośników scenicznej sztuki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by z jednej premiery udawać się na drugą, a i tak nie zobaczy się wszystkich nowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi typami spektakli na ten weekend – zapraszamy do Warszawy, Krakowa i Poznania.

2-3 października – Cravate Club – Teatr Polonia, Warszawa

weekend w teatrze

Godzina: 2 października – godz. 19.30 | 3 października – godz. 16.00
Obsada: Wojciech Malajkat, Marcin Stępniak
Bilety: 68-75 zł, kup na ewejściówki.pl

Cravate Club to świeżynka na deskach Teatru Polonia, która premierę miała 24 września. Ta francuska komedia, opowiadająca o przyjaźni dwóch architektów. Jeden z nich wyprawia swe okrągłe, pięćdziesiąte urodziny, a wówczas okazuje się, że jego druh nie może na nie przybyć, bowiem bierze udział w comiesięcznym spotkaniu tajnego klubu. Reżyserią spektaklu zajął się Wojciech Malajkat, którego również można zobaczyć w obsadzie przedstawienia.

2 października – Kolacja dla Głupca – Spektaklove Mała Warszawa

Teatr: Kolacja dla Głupca

Godzina: 19:00
ObsadaAgnieszka Więdłocha, Małgorzata Pieczyńska, Witold Dębicki, Bartłomiej Topa, Michał Zieliński, Cezary Żak
Bilety: 105 zł, kup na ewejściówki.pl

Kolacja dla głupca to już tradycyjna rozrywka Pierra Brochanta i Francoisa Pignona. Panowie są obyci, dobrze sytuowani, inteligentni i regularnie bawią się kosztem niczego nieświadomych ludzi, zapraszając ich na posiłek, podczas którego odbywa się cichy konkurs na największego nieudacznika i ciamajdę. Tym razem jednak do kolacji nie dochodzi, a konfrontacja dżentelmenów przeradza się… no właśnie, w co?

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


3 października – Pijacy – Teatr Bakałarz, Kraków

Teatr: Pijacy

Godzina: 18.00 | 20.00
Obsada: Lidka Baściuk, Mieszko Syc, Rafał Fudala, Bartłomiej Wiktor/ Damian Słowioczek, Aneta Malyska, Krzysztof Świętek i inni
Bilety: 20-50 zł, kup na ewejściówki.pl

Teatr Bakałarz wziął sobie na warsztat komedię Franciszka Bohomolca i choć oryginalny tekst ledwo co został naruszony, tak przedstawiony w nim świat zawirował, odwrócił się do góry nogami i pozwolił na odczytanie dramatu w zupełnie inny, przewrotny sposób. Jest rubasznie, ale lekko i przyjemnie, z pomysłem i z humorem, więc pozostaje Wam jedynie sprawdzić Pijaków na własne oczy.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


3-4 października – Randka w Ciemno – Mój Teatr, Poznań

Teatr: Randka w Ciemno

Godzina: 3 października – godz. 20.00 | 4 października – godz. 19.00
Obsada:  Izabella Tarasiuk, Leszek Wojtaszak
Czas Trwania: 55 minut
Bilety: 38 zł, kup na ewejściówki.pl

Ktoś kiedyś postawił sobie za cel, by udowodnić, że kobiety i mężczyźni diametralnie się od siebie różnią. Tylko, że to nie prawda. Wykształcona rutyna dnia codziennego, wspólnie spędzone dwie dekady, spanie w jednym łóżku pod jedną kołdrą, mijanie się na tym samym korytarzu to podobne nawyki i dokładnie te same gesty. Czy tacy ludzie już się znają? Komedia stawia sobie za punkt honoru, by zademonstrować, czego nie robić i czego unikać, by w dwudziestoletnim związku nie zagościła nuda.

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Na zewnątrz robi się coraz zimniej, więc powoli zamiast włóczenia się po mieście stawiamy na opcję herbaty i książki w domowych pieleszach. Prawdziwe jesieniary i jesieniarze nie dają się tak łatwo tej nieprzyjemnej aurze i zachodzą do teatrów. Wpadnij i tam i Ty! Okres jesienno-zimowy to najlepszy czas, zarówno dla teatrów, jak i dla miłośników […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.