Rock of Ages”, „Bóg Mordu” i inne. Sprawdźcie propozycje najciekawszych spektakli teatralnych na weekend


16 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Choć teatr nadal ma wiele wspólnego z kulturą wysoką, to obecnie zszedł ze swojego piedestału i stał się bardziej przychylny, bardziej przyziemny, a co najważniejsze, bardziej dostępny. Sprawdźcie, więc, na jakie spektakle warto wybrać się w ten weekend!

Astronomiczne lato prawie się kończy, więc to najwyższy czas, by z imprez na świeżym powietrzu i plenerowego kina przerzucić się na wieczory w teatrze. Tym razem mamy dla Was prawdziwe rarytasy – koniecznie zobaczcie, jakie spektakle przygotowaliśmy dla Was aż w czterech różnych miastach – zapraszamy do Warszawy, Poznania, Wrocławia i Krakowa.

17-18 września – Rock of Ages – Teatr Syrena, Warszawa

rock of ages
Zródło: Teatr Syrena

Godzina: 19:00
Obsada: Barbara Garstka, Rafał Szatan, Damian Aleksander, Tomasz Steciuk, Marcin Wortmann, Marta Burdynowicz, Piotr Siejka, Albert Osik i inni
Czas trwania: 165 minut
Bilety: 100 zł, kup na ewejsciowki.pl

Rock of Ages w warszawskim Teatrze Syrena to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów musicali. Takiego widowiska z pewnością nie chcielibyście ominąć! Klimat szalonych lat 80 i największe przeboje ówczesnych gwiazd rocka w niesamowitej aranżacji – w ten weekend proponujemy Wam stacjonarną wycieczkę po Los Angles.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


19-20 września – Bóg Mordu – Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków

bóg mordu
 fot. Grzegorz Mart / Dawid Ścigalski

Godzina: 19:00
Obsada: Marta Waldera, Marcin Sianko, Marta Konarska, Rafał Dziwisz,
Czas trwania: 80 minut
Bilety: 60-75 zł, kup na ewejsciowki.pl

Bóg Mordu to komedia pióra Yasmina Rezy, chętnie wystawiana w teatrach na całym świecie. Autorka słynie z ostrego dowcipu, zaś sztuka opowiada dwóch małżeństwach, które muszą skonfrontować się ze sobą po bójce swych synów. Konwersacja przekształca się w kłótnię, która ma swój nieoczekiwany finał.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


19 września – Czułe struny, czyli białe tango – Mój Teatr, Poznań

czułe struny czyli białe tango
źródło: Mój Teatr

Godzina: 19:00
Obsada: Anna Biniak, Leszek Wojtaszak
Czas trwania: 50 minut
Bilety: 38 zł, kup na ewejsciowki.pl

On schodzi ze sceny, ona kończy ostatniego drinka tego wieczora. Samotna kobieta i muzyk, który zamiast na wielkich estradach występuje w ciasnych klubach. Co ich połączy, co podzieli? To historia o nałogach, wstrzemięźliwości, satysfakcji i kłującym niespełnieniu, a na drugim planie – dobry alkohol i jeszcze lepsza muzyka.

Sprawdźcie inne wydarzenia teatralne w Poznaniu


20 września – Judy – ATM Scena na Bielanach , Wrocław

Judy
źródło: ATM Scena na Bielanach

Godzina: 16:00
Obsada: Hanna Śleszyńska, Piotr Tołoczko
Bilety: 60 zł, kup na ewejsciowki.pl

Hanna Śleszyńka czaruje swym warsztatem aktorskim, wcielając się w Judy Gerland, amerykańską gwiazdę estrady. W spektaklu zostają ukazane chwile przed ostatnim koncertem piosenkarki, który poprzedził jej tragiczną śmierć. Szok, wzruszenie, śmiech – to przedstawienie dostarczy Wam całego kalejdoskopu emocji.

Sprawdźcie również inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

zdjęcie główne: fot. Grzegorz Mart / Dawid Ścigalski

Choć teatr nadal ma wiele wspólnego z kulturą wysoką, to obecnie zszedł ze swojego piedestału i stał się bardziej przychylny, bardziej przyziemny, a co najważniejsze, bardziej dostępny. Sprawdźcie, więc, na jakie spektakle warto wybrać się w ten weekend! Astronomiczne lato prawie się kończy, więc to najwyższy czas, by z imprez na świeżym powietrzu i plenerowego […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.